Для чого потрібна тренерська майстерня?

12-13 серпня 2020 року в рамках проєту «Підвищуємо добробут громад», що виконується Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки LLC «Dzhe.Ene.Son.2»  у м. Київ було проведено тренерську майстерню, участь у якій прийняли 6 відібраних на конкурсній основі тренерів з Київської, Чернігівської, Рівненської областей.

Під час тренерської майстерні тренери ознайомилися з цілями проекту «Підвищуємо добробут громад», отримали тренерську інструкцію з проведення одноіменного навчального курсу, покликаного здійснити рейтингування проблем громади, створення робочих груп з їх вирішення та мікропроектів\малих планів дій, на виконання яких Фундація імені князів-благодійників Острозьких на конкурсній основі надасть мікрогранти.

Віктор Пражмовський (м. Рівне):

«Тренерам також треба тренуватися. Цього разу на запрошення Фундації імені князів-благодійників Острозьких навчаємося у тренерській майстерні. Згадуємо і відновлюємо навички з активізації і розвитку громад.

Років вісім тому, наша група за два тижні провела більше 200 навчань у Волинській області. Цього разу – буде дещо менше, але уже в Київській.

Вчора, під керівництвом Руслана Краплича було як у фільмі “Задати все”. Принаймні, для мене. Вийшов такий проводити свою сесію, хвилююся, як дитина. На виході, усі відзначили мою впевненість… Досвід не проп’єш?

Сьогодні доводимо усе до повної готовності, а завтра починаємо першу чергу тренінгів в рамках проекту “Підвищуємо добробут громад” у 10 селах Білогородської ОТГ.

Вцілому, села, вони різні. Десь є сміттєві урни через кожні сто метрів, а десь – як і кругом. Але найбільше хочу знайти час полазити по Змійових валах. Вони тут висотою метрів з двадцять…» 

 ***

Фундація імені князів-благодійників Острозьких

Заснована в листопаді 1995 року з ініціативи 9-ти громадських організацій Рівненської та Волинської областей. Працює на території України та сусідніх держав.

Місія:  «Надаємо допомогу тим, хто хоче вирішити проблеми і забезпечити потреби громадян, громад, інституцій».

Статус:  благодійний фонд, недержавна неприбуткова незалежна організація.

Мета проекту «Підвищуємо добробут громад» –  Самоорганізувати громадян 10 сіл Київської області для вирішення їх проблем шляхом проведення мобілізаційних кампаній та конкурсу мікрогрантів.

Проєкт протягом 2020-2021 років передбачає:

Зусиллями відібраних, на умовах конкурсу, досвідчених тренерів  провести  тренінги громадської участі для лідерів громадської думки, релігійних діячів, активістів місцевих громад і волонтерських груп.

Мобілізувати групи громадських активістів для створення та реалізації мікропроєктів та малих планів соціальних й екологічних дій, що будуть підтримані мікрогрантами.

Поширити досвід мобілізаційних кампаній громади в інші регіони України.

Створити передумови для запровадження системи залучення грантової підтримки для реалізації  міжсекторних (громада-влада-бізнес) ініціатив громади з боку програм міжнародної технічної допомоги для України.  А також впровадження у дію «Бюджетів участі», що підтримуватимуть органи місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад (ОМС ОТГ).

Limited Liability Company «Dzhe.Ene.Son.2»  – з 2018 року здійснює рекламну аналітику та провадить рекламні кампанії в Україні на замовлення корпоративних клієнтів.