Які проблеми хвилюють активних громадян с. Шевченкове на Київщині?

15 серпня 2020 року, тренери Фундації імені князів-благодійників Острозьких Ірина Черенько та Віктор Пражмовський в селі Шевченкове, Києво-Святошинського району провели тренінг “Підвищуємо добробут громади”. Кількість учасників була невелика, зате зібралися люди, які дійсно зацікавлені у вирішенні місцевих проблем.

В ході навчань було визначено основні проблеми, які хвилюють громаду села. Це незручна і аварійна розв’язка у с. Шевченковому,  небезпечний перехід через дорогу для дітей однієї зі шкіл с Білогородка, де навчаються діти з Шевченкового і відсутність місць для відпочинку мешканців села та дітей.

Далі, учасники тренінгу визначали: де можна знайти ресурси для вирішення цих проблем і склали план дій.

Більше того – вони училися писати проекти до благодійних фондів та інших організацій, які можуть надати підтримку для ініціативних груп місцевих громад. 

За результатами тренінгу очікується, що актив с. Шевченкове підготує і подасть щонайменше 2 поекти до Фундації Острозьких в рамках програми “Підвищуємо добробут громади”. А тренери фонду готуються до проведення нових тренінгів у селах майбутньої Білогородської ОТГ і надають консультації з підготовки проектів та залучення фінансування.

Нагадаємо, що паралельно триває конкурс мікрогрантів для 10 сіл, що увійдуть до Білгогородської ОТГ.

20 серпня 2020 року завершилася перша черга прийому проектів.

Наступна черга триватиме до 05 вересня 2020 року.

З умовами конкурсу й аплікаційною формою проекту можна ознайомитися на сайті: