Хочемо зробити життя в громаді комфортним.

Саме такі наміри декларували учасники семінару з мобілізації громади26 вересня 2020 року, що провела Руслана Стасюк в рамках програми Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Підвищуємо добробут громади», який реалізується у Київській області за підтримки Limited Liability Company«Dzhe.Ene.Son.2» .

До обговорення найгостріших проблем громади с. Білогородка та шляхів їх вирішення долучились представники бізнесу, органів місцевого самоврядування, громадські активісти. Цим людям небайдуже доля їх громади і вони готові долучитися до вирішення актуальних проблем, які турбують її мешканців.

Серед головних проблем і потреб громади, які обговорювались на семінарі були: низька громадська активність мешканців, відсутність місць для змістовного дозвілля, створення і облаштування безпечних пішохідних переходів і пішохідних зон, відсутність дитячих майданчиків, освітлення прибудинкових територій, будівництво спортивного майданчика і велодоріжок, створення притулку для бездомних тварин.

Оскільки вирішення цих проблем і потреб неможливо без залучення різних структур та мешканців, велику увагу під час семінару було присвячено обговоренню шляхів і методів співпраці з зацікавленими сторонами і активізації місцевих мешканців до участі в заходах майбутніх проєктів. Також активісти відзначили, що важливим під час діяльності по вирішенню місцевих проблем є діагностика причин виникнення і наслідків проблеми, визначення найоптимальніших шляхів її вирішення та ретельне планування залучення і використання ресурсів.

Вже під час семінару було створено 4 ініціативні групи по підготовці і реалізації проектів з облаштування дитячих майданчиків, проведення адвокасі кампанії з метою вирішення проблеми , відсутності безпечних  пішохідних переходів і пішохідних зон.

Починаючи з серпня 2020 року Фундація імені князів-благодійників Острозьких проваджує на Київщині Програму “Підвищуємо добробут громад”, яка передбачає навчальні тренінги та конкурс мікрогрантів для мешканців 10 сіл майбутньої Білогородської ОТГ.

За підтримки Консорціуму донорів Фундацією в цьому році запроваджений Конкурс для дофінансування соціальних проєктів мешканців 10 сіл Києво-Святошинського району