Як довідатися: хто буде головою ОТГ?

У серпні-вересні  2020 року Фундація імені князів-благодійників Острозьких в рамках проекту « Підвищуємо добробут громад», який реалізується у 10 селах, що увійдуть до Білогородської ОТГ Бучанського району Київської області, організувала соціологічне опитування, метою якого є вияснення рейтингу кандидатів у сільські голови та ключових політичних сил, які увійдуть до Білогородської ради. Соціологічне опитування провела компанія «Фама» (м. Львів https://fama.agency/ ), яка є незаангажованою в регіоні та має відповідну професійну кваліфікацію.

Нагадаємо, що протягом серпня-жовтня 2020 року висококваліфіковані тренери Фундації Острозьких провели навчання для громадських активістів сіл, майбутньої Білогородської ОТГ і в рамках оголошеного конкурсу мікрогрантів Фундація отримала на розгляд 11 проектів і фінансово підтримала 3: «Чисті легені Музич», «Майданчик щасливого дитинства», «Веломаршрут здоров’я»,  у селах Музичі та Неграші.

Розпочинаючи проект «Підвищуємо добробут громад» ми зверталися до сільських голів Білогородки, Бобриці, Горенич, Музич, Святопетрівського із пропозицією співпраці. Однак, позитивну відповідь і партнерство розпочали лише з сільським головою Святопетрівського паном Антоном Овсієнком.

Тому, організувавши 2-ступеневе соціологічне опитування електоральних уподобань ми передали результати цього опитування лідеру виборчих перегонів Білогородської ОТГ п. Антону Овсієнко. З яким, Фундація Острозьких планує підписати Меморандум, за яким у Білогродській ОТГ буде впроваджено Програму «Громадського бюджету участі», Програмку «Економічного розвитку громади» та здійснюватися делегування окремих повноважень із надання соціальних послуг активним і кваліфікованим громадським і релігійним організаціям Білогородської ОТГ.