Як залучати ресурси для парафіяльних спільнот?

02-03 грудня 2020 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких у м. Львові було проведено курс локального фандрейзингу (залучення ресурсів з місцевих джерел) для соціальних проектів і сервісів, які створені і будуть виконуватися 20 парафіяльними спільнотами різних конфесій (активістами та священиками) в рамках програми «Соціальні інновації громад», який виконується Львівською освітньою фундацією (ЛОФ).

У ході 2-денного навчання, учасники оволоділи 7 правилами фандрейзингу. Визначили  5 груп мотивів, які керують фінансовими партнерами й у їх рішенні про підтримку чи відхилення наших пропозицій. Апробували підготовку презентацій та листів для наших фінансових партнерів. Ознайомилися з 30 інструментами фандрейзингу, які ми можемо використати для творення добрих справ і соціальних сервісів, що їх можуть надавати парафіяльні громади різних конфесій. 

В ході практичних занять, протягом менше 5 хвилин учасники зібрали понад 800 грн, на підтримку Католицького катехитичного журналу для дітей «Добра новина» та ще понад 700 грн, на підтримку видань Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

На далі, у грудні-січні експерти ЛОФ оберуть із 20 проєктів парафіяльних спільнот 10 найкращих, які отримають ґрантову підтримку на втілення.

Зі свого боку, Фундація імені князів-благодійників Острозьких надаватиме подальшу консультативну й навчальну допомогу з фандрейзингу (залучення ресурсів) усім учасникам навчань. Тому усі сміливі соціальні інновації можуть реалізуватися.