Для чого потрібна Наглядова рада Фонду громади міста Дубна “ДОБРОБУТ”?

17 грудня 2020 року, у стінах Дубенського замку відбулося 1-ше засідання Наглядової Ради, яка схвалила публічний звіт благодійної організації Фонд громади міста Дубна «Добробут». Згодом звіт буде доступний в публічному доступі на сайті Фонду – https://dubnodobrobut.com

Під час річного звітування також було окреслено основні плани та напрямки роботи на 2021 рік.

Під час засідання вдалося реалізувати важливий елемент організаційної роботи – сформувати склад Наглядової ради, як керівного органу Фонду громади. Роль даного керівного органу для Фонду громади є дуже важливою, оскільки дозволить забезпечити належний контроль та комунікацію для організації, а також сприятиме формуванню її фінансової спроможності.

На даний час до складу Наглядової ради, крім виконавчого директора Фонду в особі Миколи Мандзюка увійшли Благочинний Дубенського міського благочиння протоієрей Василь Лозинський, який активно здійснює громадську та благочинну діяльність у місті Дубні, а також Руслан Краплич – відомий тренер та експерт із розвитку громадянського суспільства в Україні, член Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких. Саме Фундація Острозьких надала консультації зі створення та функціонування органів врядування благодійної організації.

Таким чином, Фонд громади міста Дубна “ДОБРОБУТ” здійснив черговий крок до того, аби бути дієвою організацією та ефективно працювати для розвитку громади. Оскільки, члени Наглядової ради прийматимуть участь у формуванні стратегічного плану розвитку фонду. Розвиватимуть місцеві, регіональні, національні та міжнародні зв’язки. Сприяють залученню ресурсів та вносять персональні матеріальні, технічні, інформаційні та фінансові внески в розвиток фонду. Невдовзі число членів Наглядової ради фонду громади Дубна буде розширено.

P.S. Особлива подяка Віктору Кондратюку за дизайн річного звіту. Такий документ гідно можна представити для партнерів та донорів. А також велика подяка Миколі Мандзюку, який організував активну роботу фонду з першого дня його створення та усім волонтерам, які долучилися до творення добрих справ.