Для чого стратегічні плани школам і дитсадкам?

Стратегія закладу освіти – один із найважливіших документів, який описує вектор розвитку закладу освіти та окреслює основні для цього розвитку шляхи та дії.


16 червня 2022 року  в приміщенні ROYAL Karaoke м. Вааш, за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, експерт з розвитку організацій, провів тренінг «Планування стратегії закладів освіти» для 50 керівників закладів освіти Вараської, Полицькоі, Рафалівської територіальних громад, працівників Вараського ЦПРПП та управління освіти виконавчого комітету Вараськоі міської ради, організований Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників.


Під час тренінгу було обговорено та пропрацьовано кожен із розділів формування Стратегії закладу освіти. А саме: Місію (включно з 4 її компонентами), Візію (Бачення майбутнього), Стратегічні Мети і Завдання, параметри аналізу ситуації за допомогою Стратегічгого Зрізу та SWOT-аналізу. Визначили модель фінансово-життєздатного освітнього закладу, що має стати частиною плану дій і набору прєктів і бізнес-планів, що покликані реалізувати стратегічні мети.
В ході дискусії, яка розгорнулась на заході, було вироблено чимало гарних і дієвих рішень. Зокрема, що кожна освітня установа має чітко орієнтуватися у тому, хто саме є її Клієнтом, які інноваційні Продукти пропонувати задля задоволення Споживачів, як організувати роботу з Партнерами і як спільними зусиллями створювати додаткові Цінності?

В подальшому Фундація імені князів-благодійників Острозьких надасть додаткові консультації та супровід зацікавленим у розвитку освітнім установам громадам Північно-Західної Рівненщини. А також, після додаткового обговорення умов партнерства,  сприятиме створенню освітнього проєктного офісу на базі Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників. 

                                                                               ***

Більше фото до теми: 

https://www.facebook.com/103616815450265/posts/pfbid034cknRzUFpN6p5ZxQULagbvbgZVQkwUiKjo8oY6NSD4CNXygY8wgBU9FW2TQuvFvYl/?sfnsn=mo