Які проєкти запровадить переміщений до Рівного медичний “Вищ”?

14-15 червня 2022 року, Фундація імені князів-благодійників Острозьких, як фонд розвитку громад, у м. Рівне організувала своєрідне прийняття до громади Луганський державний медичний університет (ЛДМУ). Це прийняття відбулося не у формі бенкету. А в формі тренінгу з організації проєктної діяльності, проведеного за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, відомим в середовищі програм технічної допомоги для України експертом – Русланом Крапличем. 

В ході 2-денного курсу 10 лідерів з ректорату, кафедр, навчальної і фінансової частини, викладачів, асистентів і студентства ЛДМУ оволоділи навичками визначення дерева проблем, формулювання мети і завдань за критеріями SMART, планування інноваційних рішень із отриманням 3-х рівнів результатів за умов збалансованого партнерського бюджетування. 

Ця подія стала можливою завдяки наданій Луганському державному медичному університету (ЛДМУ) технічній допомозі (мікрогранту) Фундації імені князів-благодійників Острозьких, який передбачає допомогти переміщеному Вишу інтегруватися у громаду Рівного та Північно-Західний регіон України, а також створити та розвинути систему залучення ресурсів задля впровадження інновацій у сферу орієнтованої на пацієнта і профілактику медицини, медичної освіти, управління медичними установами. 

Оскільки, такі завдання повністю відповідають візії Фундації Острозьких і ЛДМУ більшість проєктів, які готуватиме Університет, буде спрямовано на їх виконання. Зі свого боку Фундація імені князів-благодійників Острозьких надасть необхідні інформацію, експертизи, консультації, що дозволить реалізувати створені проєкти.