Як інтегрувати переміщений Університет у Рівненську громаду?

12 липня 2022 року відбувся черговий мікро-тренінг «30 інструментів фандрейзигу» для викладачів, представників ректорату Луганського державного медичного університету (ЛДМУ), що провів за підтримки Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич. 

В ході занять учасники розібралися у тому, чому «Фандрейзинг» вважається різновидом мистецтва та у 5 базових групах мотивів благодійництва (благодійників, філантропів, меценатів, донорів, спонсорів). А  також розглянули можливості залучення ресурсів для проектів Університету за допомогою не менше 30 інструментів фандрейзингу, які відпрацьовані Фундацією Острозьких на практиці.

Нагадаємо, що на початку червня 2022 рок Фундація імені князів-благодійників Острозьких привітала переміщений Луганський державний медичний університет у м. Рівне тренінгом з підготовки проектів, які можуть бути підтримані міжнародними донорами та програми міжнародної технічної допомоги для України.  Після цього робочі групи підготували кілька проектів і створили базу даних донорів, з якими планують налагодити співпрацю.

Таким чином, найкращий спосіб інтеграції Університету в громаду – це створення проектів, які пропонують розвиток і самому Університету і громаді, спільне залучення ресурсів і реалізація добрих задумів для студентів і викладачів, громади, громадян, суспільства.

Зі свого боку, Фундація імені князів-благодійників Острозьких і її лідер Руслан Краплич готові й надалі ділитися досвідом створення відділів залучення фінансування, що його впродовж 25 років було набуто надаючи початкову допомогу Острозькій Академії (1995-2007 рр), Українському Католиькому Університету (2003-2018 рр) й іншим провідним Вишам України.

Джерело.