Якою буде система волонтерства ВІП?

16-17 січня 2019 року, у м. Луцьк, з використанням досвіду та за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів курс із волонтерства для команди Волинського інституту права (ВІП), який діє як ресурсний центр для громадських інституцій Волинської області, за підтримки ПР ООН й інших міжнародних донорів.

Вечір четверга, а ми і далі працюємо, бо навчання – це світло!!!

В ході занять учасники встановили, що для того аби уникнути перевантажень, для подальшого розвитку Волинському інституту права (ВІП) необхідні добровільні помічники – волонтери, які здобувши досвід роботи у якісній громадській організації зможуть надати допомогу у творенні добрих справ іншим неприбутковим інституціям. Дали  вичерпні відповіді на питання: для яких справ потрібні волонтери? Якими є мотиви волонтерства? Якими є сходини волонтерського кар’єрного зростання? Де та як залучати волонтерів і мотивувати їх до якісної праці? Якими мають бути політики роботи з волонтерами Волинського інституту права?

Детально було опрацьовано систему опису завдань для волонтерів та складено інструкції з виконання найбільш виконуваних організацією дій. Вироблена стратегія залучення волонтерів. А також закладено систему оцінювання та заохочення волонтерів до систематичної співпраці з неприбутковими організаціями.

В ході занять підготовані мобілізаційні плакати, листівки, статі для соціальних мереж та ЗМІ, відеоролик.

Невдовзі, Волинський інститут права (ВІП) допрацює політики роботи з волонтерами та апробує їх у своїй роботі з організації заходів та звітуванні.

Зі свого боку Фундація Острозьких та Руслан Краплич надаватимуть ВІП консультаційну й інформаційну підтримку.