Гранти

Фундація імені князів-благодійників Острозьких надає підтримку ініціативам місцевих громад, спрямованим на вирішення гострих соціальних, екологічних, культурних чи освітніх проблем або забезпечення потреб цих громад зусиллями ініціативних груп активістів або громадських організацій.

Метою грантової програми є:

Надати підтримку громадським ініціативам, спрямованим на вирішення гострих проблем і забезпечення потреб місцевих громад зусиллями активістів або громадських організацій.

В окремих випадках Фундація  імені князів-благодійників Острозьких надаватиме допомогу не лише коштами, а також шляхом   покриття окремих витрат товарами чи послугами, наданими партнерами Фундації на безоплатній основі.

Сфери підтримки

Грантова    програма Фундації    імені князів-благодійників Острозьких передбачає підтримку проектів у наступних сферах життя місцевих громад:

Передбачається надання підтримки не лише зареєстрованим місцевим громадським і благодійним організаціям але й ініціативним групам громадян, а також органам самоорганізації населення та місцевих самоврядувань. Програмою не передбачено підтримки політичних партій та релігійних громад. У виняткових випадках можуть бути підтримані ініціативи прибуткових організацій чи приватних підприємців, якщо вони мають неприбутковий характер, відповідають вище окресленій тематиці, а також передбачають активне задіяння місцевої громади у процес вирішення місцевої проблеми, що визнана як важлива й актуальна (першочерговою) усією громадою.

Обов'язковою умовою при наданні гранту від Фундації імені князів-благодійників Острозьких є залучення до виконання проекту (діяльності, що фінансуватиметься Фундацією) групи громадян, які працюватимуть на волонтерських (добровільних, безкоштовних) засадах, а також залучення не менше 50 % коштів чи іншої матеріальної допомоги товарами або послугами від місцевих бізнесу, влади, установ, організацій, громадян. Зрідка, зважаючи на гостроту необхідних потреб громади, Фундація надаватиме до 70% підтримки, враховуючи покриття частини гранту безкоштовними товарами та послугами. Найчастіше допомога надається на підтримку місцевих ініціатив у розмірі до 1500 гривень. Грантова підтримка ініціативних груп фізичних осіб здійснюється шляхом надання двох і більше траншів.

Пропозиції (проекти) на отримання гранту Фундації імені князів-благодійників Острозьких слід подавати на адресу:

33000 Рівне, вул. Короленка, 6, офіс 13.

Пропозиція може бути направлена поштою, особисто принесеною до офісу Фундації, відправленою ел. поштою: pbof@gmail.com  

Розгляд пропозицій (проектів) здійснюється Радою Директорів Фундації не рідше як 2 рази на рік. Орієнтовно у травні та листопаді.

Окрім цього Фундація імені князів-благодійників Острозьких оголошує окремі конкурси на отримання допомоги, про які повідомляє через мережу своїх інформаційних представництв у Рівненській, Волинській, Житомирській та Хмельницькій областях, за допомогою журналу “Вісник”, який видається за часткової фінансової підтримки Фундації, інші видання громадських організацій, а також місцеві ЗМІ, що безкоштовно розміщують інформацію. Про терміни розгляду проектів (пропозицій), поданих на конкурс повідомляється додатково.

Пропозиції (проекти), отримані Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

Фундація імені князів-благодійників Острозьких має можливість підтримати одну і ту ж організацію чи ініціативну групу громадян лише один раз на рік.

У разі позитивного розгляду пропозиції (проекту) між організацією чи ініціативною групою громадян в особі уповноваженого буде підписано угоду про виконання гранту, а також погодження про надання фінансового та інформаційного звітів по завершенні терміну реалізації проекту.