Як співпрацювати з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких?

Як стати волонтером?

Фундація імені  князів-благодійників Острозьких запрошує волонтерів різного віку, статі, віросповідання, політичних уподобань, суспільного статусу й професій для допомоги в проведенні подій, виконанні проектів і програм, а також для роботи у відділі залучення ресурсів. Ми вважаємо, що починати робити добро людям варто з наймолодшого віку і ніколи не пізно, навіть за день до смерті.

Ми також пропонуємо базу для досліджень науковців та викладачів і практики для студентів й аспірантів.

Якщо ви можете подарувати хоча б 2 години на тиждень для допомоги людині, громаді, благодійному фонду – чекаємо на вас.

Як ініціювати проект, програму, благодійну подію?

Ініціатором проекту, програми чи подій, які виконуються чи підтримуються Фундацією імені князів-благодійників Острозьких можуть ініціативні групи громадян,органи самоорганізації громадян,  громадські чи благодійні організації, засоби масової інформації, комунальні освітні, мистецькі, культурологічні, медичні заклади, приватні підприємці, трудові колективи установ і організацій різних форм власності та профспілкові організації, комерційні інституції та бізнес-корпорації, волонтери, працівники , члени експертних груп та Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких, донорські інституції та програми міжнародної технічної допомоги для України.

Як запропонувати свій соціальний бізнес-план (ідею соціального підприємництва)?

Самозайняті особи та підприємці, кооперативи а також групи підприємливих особистостей, а також керівники закладів культури, мистецтва, музейних, освітніх, медичних й інших установ (за наявності  підтверджуючих документів про делеговані місцевим самоврядуванням повноважень на здійснення самостійної господарської чи самоокупної діяльності), можуть отримати від Фундації імені князів-благодійників Острозьких фінансову підтримку для реалізації соціального бізнес-плану та заснування соціального підприємства чи кооперативу.  

Як стати членом Ради Директорів?

Фундація імені князів-благодійників Острозьких запрошує керівників установ і організацій, які стали визнаними лідерами у своїй галузі та при цьому мають беззаперечно позитивну репутацію до Ради Директорів. Якщо ви є керівником організації, установи, громадської, благодійної, релігійної, комерційної, державної, муніципальної чи засобу масової інформації та бажаєте допомогти людям, громадам, суспільним групам, суспільству, навколишньому середовищу та розвитку соціальної, економічної, екологічної сфери життя своїми знаннями, досвідом та ресурсами – вам не обов’язково створювати власний благодійний фонд. Ваші знання, вміння, навички та ресурси можуть стати стратегічним напрямком Фундації імені князів-благодійників Острозьких, якщо ви увійдете до складу Ради Директорів й зініціюєте створення власного (персонального) фонду\програми.

Як зробити пожертву?

Будь яку допомогу та пожертву у будь якому розмірі приймає Фундація імені князів-благодійників Острозьких щоб допомогти людям,  громадам, навколишньому середовищу, установам й організаціям, які потребують допомоги, підтримки та захисту. Ми приймаємо і будемо вдячні за безоплатно надані товари та послуги.

Як взяти участь у навчаннях?

Якщо ви представник громадської, благодійної, політичної, релігійної, освітньої, культурно-мистецької, медичної, медійної  організації, рекламного чи ПР-агенства, соціальної установи, кооперативу чи соціального підприємства, аналітичного центру, соціальної служби, місцевого самоврядування, органів державного управління іншої неприбуткової організації  – ви залишитеся задоволеними від участі у навчальних курсах, які Фундація імені князів-благодійників Острозьких проводить на робочому місці, віртуально та у відкритих групах.

Просто напишіть нам і ми про все домовимося.
Месенджер: m.me/rkraplych
Емейл: r.kraplych@gmail.com

Лишилися запитання? Телефонуйте без зволікання +38 050 339 2518.