Як стати волонтером?

Фундація імені  князів-благодійників Острозьких запрошує волонтерів різного віку, статі, віросповідання, політичних уподобань, суспільного статусу й професій для допомоги в проведенні подій, виконанні проектів і програм, а також для роботи у відділі залучення ресурсів. Ми вважаємо, що починати робити добро людям варто з наймолодшого віку і ніколи не пізно, навіть за день до смерті.

Ми також пропонуємо базу для досліджень науковців та викладачів і практики для студентів й аспірантів.

Якщо ви можете подарувати хоча б 2 години на тиждень для допомоги людині, громаді, благодійному фонду – чекаємо на вас.

Усі волонтери розпочинають роботу з відділу залучення ресурсів: тиражують матеріали, готують проекти,  готують до встановлення та встановлюють у публічних місцях скарбнички для збору пожертв, беруть участь у перемовинах з потенційними та діючими фінансовими партнерами, готують та проводять презентації перед трудовими колективами, організовують та проводять кампанії з дверей у двері, вуличні кампанії залучення пожертв, організовують та беруть участь у благодійних обідах, вечірках, концертах, аукціонах, лотереях, марафонах і змаганнях.

Волонтери – є людьми доброї волі, котрі погоджуються працювати для добра громади і суспільства безоплатно, не очікуючи на матеріальну чи фінансову винагороду з боку тих кому допомагають і з боку нашого фонду.  

Разом з цим, волонтери Фундації Острозьких, які віддано і жертовно працюють для добра інших людей і фонду мають 4 ступені кар’єрного зростання:

1

Волонтери – стажери

Волонтери – стажери, що допомагаючи в роботі фонду  отримують інструктажі та навчання.

2

Постійні Волонтери

Постійні Волонтери – працюють в обраному, діючому напрямку діяльності  в якості помічників або самостійно (адміністративна, програмна, зв’язки й інформування, залучення ресурсів). Квота задіяних волонтерів за напрямками діяльності становить: адміністративний – не більше 10% волонтерів (бухгалтерія, офісна логістика, менеджмент); програмний – не більше 20% волонтерів (керівники та виконавці проектів, організатори та виконавці заходів, які забезпечені усіма необхідними ресурсами для якісного виконання ); зв’язки й інформування – не менше 30% волонтерів (маркетологи, журналісти, блогери, розробники сайтів й ІТ-спеціалісти, комунікатори, літературні редактори, письменники, дизайнери, архітектори, рекламісти, митці, освітяни, священники); залучення ресурсів – не менше 40% зайнятих волонтерів (пенсіонери, менеджери, економісти, продавці, рекламісти, піаристи, фінансисти, маркетологи, розробники сайтів й ІТ-спеціалісти, митці, освітяни, священники, особи без спеціальності. )

3

Волонтери-координатори

Волонтери-координатори програм – мають досвід волонтерської діяльності більше 6 місяців, пройшли навчання, підготували власний проект і можуть залучати до праці в своєму напрямку роботи (проекті, програмі) інших волонтерів та необхідні для впровадження проекту\програми ресурси.

4

Працівник

Працівник – волонтер, який створив свій проект або програму та залучив для їх виконання усі необхідні ресурси (людські, матеріальні, технічні, фінансові) й працює за строковим контрактом на час виконання проекту\програми, що забезпечені ресурсами, достатніми для якісного виконання проекту\програми та фінансової винагороди працівникові.

Стати волонтером

Щоб стати волонтером Фундації імені князів-благодійників Острозьких необхідно відповісти собі на питання:

З метою залучення волонтерів Фундація імені князів-благодійників Острозьких поширює у публічних місцях та публікує у місцевих  й електронних ЗМІ та соціальних мережах оголошення про запрошення волонтерів.

Бажаючих  просимо зголоситися самостійно, звернувшись  про готовність до волонтерської роботи та направити своє персональне резюме (СV) за електронною поштою: pbofrv@gmail.com   та\або  на а\с 114 м. Рівне.

Якщо ви готові стати волонтером – заповніть угоду та анкету волонтера, яку можете отримати від  працівника Фундації імені князів-благодійників Острозьких, який стане вашим консультантом, і з  яким ви узгоджуватимете ваші завдання, план дій та звітуватимете про результати виконаних робіт.

База даних анкет волонтерів протягом не менш 5 років зберігається у бухгалтерії  Фундації імені князів-благодійників Острозьких, яка є відповідальною за збереження архіву.