Як стати волонтером?
Фундація імені князів-благодійників Острозьких запрошує волонтерів різного віку, статі, віросповідання, політичних уподобань, суспільного статусу й професій для допомоги в проведенні подій, виконанні проектів і програм, а також для роботи у відділі залучення ресурсів. Ми вважаємо, що починати робити добро людям варто з наймолодшого віку і ніколи не пізно, навіть за день до смерті.
Ми також пропонуємо базу для досліджень науковців та викладачів і практики для студентів й аспірантів.
Якщо ви можете подарувати хоча б 2 години на тиждень для допомоги людині, громаді, благодійному фонду – чекаємо на вас.
Усі волонтери розпочинають роботу з відділу залучення ресурсів: тиражують матеріали, готують проекти, готують до встановлення та встановлюють у публічних місцях скарбнички для збору пожертв, беруть участь у перемовинах з потенційними та діючими фінансовими партнерами, готують та проводять презентації перед трудовими колективами, організовують та проводять кампанії з дверей у двері, вуличні кампанії залучення пожертв, організовують та беруть участь у благодійних обідах, вечірках, концертах, аукціонах, лотереях, марафонах і змаганнях.
Волонтери – є людьми доброї волі, котрі погоджуються працювати для добра громади і суспільства безоплатно, не очікуючи на матеріальну чи фінансову винагороду з боку тих кому допомагають і з боку нашого фонду.
1
Волонтери – стажери
Волонтери – стажери, що допомагаючи в роботі фонду отримують інструктажі та навчання.
2
Постійні Волонтери
Постійні Волонтери – працюють в обраному, діючому напрямку діяльності в якості помічників або самостійно (адміністративна, програмна, зв’язки й інформування, залучення ресурсів). Квота задіяних волонтерів за напрямками діяльності становить: адміністративний – не більше 10% волонтерів (бухгалтерія, офісна логістика, менеджмент); програмний – не більше 20% волонтерів (керівники та виконавці проектів, організатори та виконавці заходів, які забезпечені усіма необхідними ресурсами для якісного виконання ); зв’язки й інформування – не менше 30% волонтерів (маркетологи, журналісти, блогери, розробники сайтів й ІТ-спеціалісти, комунікатори, літературні редактори, письменники, дизайнери, архітектори, рекламісти, митці, освітяни, священники); залучення ресурсів – не менше 40% зайнятих волонтерів (пенсіонери, менеджери, економісти, продавці, рекламісти, піаристи, фінансисти, маркетологи, розробники сайтів й ІТ-спеціалісти, митці, освітяни, священники, особи без спеціальності. )
3
Волонтери-координатори
Волонтери-координатори програм – мають досвід волонтерської діяльності більше 6 місяців, пройшли навчання, підготували власний проект і можуть залучати до праці в своєму напрямку роботи (проекті, програмі) інших волонтерів та необхідні для впровадження проекту\програми ресурси.
4
Працівник
Працівник – волонтер, який створив свій проект або програму та залучив для їх виконання усі необхідні ресурси (людські, матеріальні, технічні, фінансові) й працює за строковим контрактом на час виконання проекту\програми, що забезпечені ресурсами, достатніми для якісного виконання проекту\програми та фінансової винагороди працівникові.
Стати волонтером
Щоб стати волонтером Фундації імені князів-благодійників Острозьких необхідно відповісти собі на питання:
- Чи маю я готовність служити громаді понад власне Я?
- Чому я хочу допомагати іншим людям та розвитку благодійного фонду?
- Яку роботу, що мені подобається та приносить користь громаді та благодійному фонду я хочу виконувати?
- Чи є в мене готовність прийняти аскетичні умови моєї безоплатної праці для добра інших?
- Як часто і скільки часу: щодня, щотижня, щомісяця, щоквартально, що півріччя, раз на рік я маю готовність працювати і віддавати свої зусилля безкоштовно за ради добробуту інших?
- Чи маю готовність чесно признатися в своїх дійсних очікуваннях від співпраці з благодійним фондом й іншими працівниками, волонтерами і членами Ради директорів?
- Чи є готовність пристосовуватися до справи та колективу, які можуть бути незвичними чи незручними для мене?
З метою залучення волонтерів Фундація імені князів-благодійників Острозьких поширює у публічних місцях та публікує у місцевих й електронних ЗМІ та соціальних мережах оголошення про запрошення волонтерів.
Бажаючих просимо зголоситися самостійно, звернувшись про готовність до волонтерської роботи та направити своє персональне резюме (СV) за електронною поштою: pbofrv@gmail.com та\або на а\с 114 м. Рівне.
Якщо ви готові стати волонтером – заповніть угоду та анкету волонтера, яку можете отримати від працівника Фундації імені князів-благодійників Острозьких, який стане вашим консультантом, і з яким ви узгоджуватимете ваші завдання, план дій та звітуватимете про результати виконаних робіт.
База даних анкет волонтерів протягом не менш 5 років зберігається у бухгалтерії Фундації імені князів-благодійників Острозьких, яка є відповідальною за збереження архіву.