Як стати членом Ради Директорів?

Фундація імені князів-благодійників Острозьких запрошує керівників установ і організацій, які стали визнаними лідерами у своїй галузі та при цьому мають беззаперечно позитивну репутацію до Ради Директорів. Якщо ви є керівником організації, установи, громадської, благодійної, релігійної, комерційної, державної, муніципальної чи засобу масової інформації та бажаєте допомогти людям, громадам, суспільним групам, суспільству, навколишньому середовищу та розвитку соціальної, економічної, екологічної сфери життя своїми знаннями, досвідом та ресурсами – вам не обов’язково створювати власний благодійний фонд. Ваші знання, вміння, навички та ресурси можуть стати стратегічним напрямком Фундації імені князів-благодійників Острозьких, якщо ви увійдете до складу Ради Директорів й зініціюєте створення власного (персонального) фонду\програми.

Рада Директорів  Фундації імені князів-благодійників Острозьких –   є дорадчо-консультативним органом врядування, який збирається зазвичай не більше 2-х разів щорічно й ухвалює щорічний звіт та перспективні стратегічні рішення, що впливають на діяльність фонду у короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Рада Директорів покликана сприяти: 

Кількість членів Ради Директорів корегується самою Радою Директорів і оптимально становить 15 осіб. Кожен із членів Ради Директорів, окрім участі у пленарних засіданнях (сесіях стратегічного та бізнес-планування), ухвалює рішення у комітетах та вносить щорічно пожертву на організацію роботи Ради Директорів і діяльність Фундації імені князів-благодійників Острозьких  не менше 600 у.о. Для почесних членів Ради Директорів, за рішенням Ради Директорів може бути встановлений індивідуальний розмір щорічної благодійної пожертви. Ротації членів Ради Директорів відбуваються кожних 4 роки, залишаючи не менше 40% членів попередніх каденцій. Рішення про прийом нових членів і переведення до рангу почесних ухвалює Рада Директорів самостійно та за пропозицією Президента, який є членом Ради Директорів з правом дорадчого голосу і є ланкою зв’язку між Радою Директорів і виконавчою дирекцією Фундації імені князів-благодійників Острозьких. Рада Директорів має вплив на призначення Президента, що очолює виконавчу дирекцію фонду.

Структурно Рада Директорів працює у режимі пленарних засідань та в 3-х комітетах:

Виконавчий

Ухвалює рішення в разі відсутності кворуму пленарних засідань, тому об’єднує членів, яким беззаперечно  довіряють усі члени Ради Директорів.

Фінансовий

Ухвалює фінансові звіти , затверджує квоти фінансування проектів і програм, за згодою членів комітету Ради директорів затверджує результати тендерних закупівель, тому члени фінансового комітету вносять щорічну благодійну пожертву, яка  не менше як у 2 рази перевищує пожертви інших членів Ради Директорів.

Зв’язків

Ухвалює та корегує щорічні звіти та плани дій і сприяє розвитку прозорості й відкритості Фундації імені князів-благодійників Острозьких, організовуючи її представлення в установах й організаціях, які можуть надати чи отримати допомогу з боку Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Імена членів чинної Ради Директорів наносяться на офіційні бланки та іншу друковану продукцію Фундації імені князів-благодійників Острозьких, а також публікуються на сайтах, богах й інших офіційних матеріалах, які поширюються в діловому середовищі.

Кожен потенційний член Ради Директорів фіксує своїм підписом декларацію етичних принципів, що передбачає заборону використовувати Фундацію імені князів-благодійників Острозьких у політичних, релігійних, комерційних інтересах і дає свободу для реалізації доброчинних намірів.

Бажаючих  просимо зголоситися самостійно, звернувшись  про готовність до роботи в Раді директорів та направити своє персональне резюме (СV) за електронною поштою: pbofrv@gmail.com   та\або  на а\с 114 м. Рівне.