Що змінить фонд громади у Золочеві?

17-18 лютого 2019 року, Руслан Краплич за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів курс стратегічного планування для 20 громадських активістів і лідерів громадської думки м. Золочева, організованих благодійним фондом «Золочів відроджений» за підтримки ІСАР-Єднання.

Учасники змогли підготувати презентації своїх ініціативних груп, фонду та міста. Промоделювали процес стратегічного планування, яким зможуть користуватися у майбутньому. Опрацювали Місію та Візію, Визначили головні стратегії, поставивши досяжні Мети діяльності на 2019-2023 рр., виходячи із потрійного аналізу поточної ситуації.

Активну участь у роботі над стратегіями приймали представники міськвиконкому, депутати районної та міської  рад, а також міський голова Золочева. Їх участь підкреслила вагомість запланованих Фондом «Золочів відроджений» подій, які сприяють сталому розвитку міста та його околиць, що увійдуть у майбутньому до Об’єднаної територіальної громади.

Невдовзі активісти фонду та лідери громадської думки Золочева доопрацюють стратегічний план та публічно представлять його громаді, яка буде залученою до процесів розвитку місцевої економіки, соціальної сфери й екології.

Від так, передбачається, що місто Золочів стане туристичним із розвиненою інфраструктурою для комфортного життя заможних людей.

Зі свого боку, Фундація Острозтьких та Р. Краплич надаватимуть консультаційний супровід, поділяться своїми зв’язками щодо партнерства із потенційними донорами й інвесторами. А також проведуть додаткові навчання, щоб здійснення панів стало більш ефективним, ефектним, швидким і водночас мало довготривалі позитивні наслідки.