Для чого потрібен фандрейзинг Академії ШАГ?

15 лютого 2019 року в Академії ШАГ м. Житомир за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів орієнтацію з основ фандрейзингу для провідних працівників і керівництва житомирської Академії ШАГ.

У ході роботи учасники розібралися з поняттям «фандрейзинг» (залучення ресурсів). Оволоділи  5 першими правилами фандрейзингу.

Розібрали мотиви благодійництва.

Намітили етапи підготовки до фандрейзингу.

Візуалізували схему та стратегію здобуття фінансової життєздатності завдяки впровадженню системи фандрейзингу у повсякденну працю.

У березні 2019 року, Академя ШАГ у Житомирі та Фундація Острозьких продовжать роботу над 3 проектами, для втілення яких будуть залучені місцеві та зовнішні ресурси. А працівники, викладачі та студенти Академії ШАГ продовжать навчання спонсорингу, організації фандрейзингових кампаній, створення ІТ-систем, за допомогою яких залучатимуться ресурси для доброчинних проектів.

Організацією проектів, добрих справ, на втілення яких будуть зібрані ресурси, студенти, викладачі, працівники Академії ШАГ здійснюватимуть свій внесок у розвиток міста Житомир, регіону й України.

Додаткові публікації: Facebook