Чи стануть мешканці Гощі заможними?

01 лютого 2019 року, з ініціативи місцевої громади за підтримки Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів курс фінансової грамотності для понад 30 мешканців міста Гоща Рівненської області.

Як виявилося, більшість учасників почуваються залежними від незначного доходу у вигляді заробітної плати, яка, звісно, нас  не задовольняє через її скромні розміри. То ж, громадяни не бачать перспективи стати заможними.

Ще важче, у такій ситуації усвідомлювати, що невдовзі може бути ліквідований Пенсійний Фонд України. І прогнози на отримання  соціальних виплат по настанню пенсійного віку, є невтішними. Пенсійна реформа не завершена й створює елементи паніки у громадян передпенсійного віку.

Найчастіше люди мають недостатньо грошей, тому що мало знають про їх природу і закони функціонування у суспільстві й економіці.

У ході майстер-класу Р. Краплич поділився теоріями та законами грошей.

Дав прогноз щодо того, хто з учасників стане у далекосяжній перспективі заможним. А  кого може спіткати бідність, якщо вже сьогодні не змінювати своє ставлення до оперування наявними ресурсами.

Біля 20% учасників виявили бажання продовжити своє навчання у галузі фінансової грамоти та перейти із етапу систематичної роботи заради грошей, яких не вистачає, до перетворення грошей у механізм роботи на себе та свою родину. Щоб забезпечити собі заможне майбутнє.

Наступне подібне навчання буде організоване групою ініціативних громадян Гощі за підтримки Фундації Острозьких у березні 2019 року. Невдовзі подібні навчання відбудуться у Луцьку та Житомирі.