З чого почати розуміння соціального підприємництва?

03 квітня 2019 року, на базі Національної спілки журналістів України, під час відкритого засідання Клубу Ротарі Київ-Столиця Руслан Краплич провів курс «Як забезпечити собі заможне майбутнє?» в рамках проекту «Академія соціального підприємництва», підтриманого вищеназваними організаціями та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.

В ході занять учасники обговорили теорії та закони грошей. Розглянули приклади вдалого та не вдалого підходів до оперування доходами сімейних господарств. Визначили власну фінансову лінію життя. Розібралися у можливостях збереження та примноження власних статків.

Даний курс є вступним. І допомагає учасникам визначитися з мотиваціями щодо заможності на основі розуміння природи грошей.

Однак, під час наступних занять вже більш поглиблено буде розглянуто модель кругообігу грошей у громаді й країні. Визначено основи підприємницького мислення, що здатні переорієнтувати волонтерство у соціальне підприємництво.

Академія соціального підприємництва – це  навчальний курс для громадських активістів та волонтерів, лідерів соціальних проектів, просунутих підприємців. 
Як залучати гроші на добрі справи? Як перейти від волонтерства до підприємництва? Як зробити благодійництво сталим? і багато інших важливих і корисних секретів.