Хто рятуватиме дитячі сердечка?

6-8 травня 2019 року  у м. Київ на базі Інституту кардіохіргії «Охмадит» в рамках освітнього проекту «Маленьке сердечко» за підтримки Швейцарського бюро співробітництва за методою та з використання досвіду Фундації імені князів-блаодійників Остозьких пройшов тренінг Руслана Краплича «Фандрейзинг: від плану до стратегії життєздатності».

На тренінгу були присутні учасники з благодійних фондів Детское сердцеПробіг під каштанами, «Орфан вартові», «Країна здорових дітей», Klitschko FoundationУкраїнська Біржа БлагодійностіБФ “Відкриті долоні”, громадських пацієнських спілок Громадська спілка”Орфанні захворювання України”ВГО “Асоціація хворих на легеневу гіпертензію”, проектів, таких як Донорський проект “Zdai Blood”, працівники соціальної служби Центр дитячої кардіології і кардіохірургії та навіть засновниця благодійного фонду з Кіргизстану “Маріям” Aikerim Zhaiyrbekova.

Дякуємо Руслану та усім присутнім та сподіваємось, що знання отриманні на тренінгу допоможуть в подальшому правильному просуванні проектів і залученні коштів для їх реалізації.

Руслан Краплич є автором 20 книг, більшість з яких присвячені фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, понад 300 наукових та публіцистичних статей, 16 тренінгових курсів із питань стратегічного планування, соціальної корпоративної відповідальності, проектного менеджменту, лідерства, соціального маркетингу, локального фандрейзингу, активізації громад, соціального партнерства, волонтерства, зав’язків із громадськістю, бізнес-планування та фінансового управління, адвокасі та громадського лобіювання, підготовки тренерів тощо.