Які проекти створюють ріелтори?

16 грудня 2019 року  на базі та за підтримки СІРЕ (Центру міжнародного приватного підприємництва) Руслан Краплич, послуговуючись методикою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, провів тренінг «Проекти та гранти: погляд донорів» Участь у навчанні прийняли 10 молодих фахівців ринку нерухомості, власників рієлторських й ІТ-компаній із Києва та 5 регіонів України.

Однією з актуальних проблем сучасності є запровадження у дію Закону про ринок землі в Україні. Що торкнеться понад 7 000 000 власників земельних ділянок. Більшість громадян-землевласників не обізнані в правових питаннях, які стосуються продажу чи оренди своєї нерухомої власності. Тому виникає потреба представити та захистити їх права з одного боку. А з іншого боку, працювати з органами місцевого самоврядування, щодо ефективного дотримання новоприйнятого законодавства про ринок землі.

Виконуючи свою місію,  Національна Асоціація Брокерів прагне, зі свого боку, допомогти українцям бути власниками найкращої нерухомості. Адже земля, яка споконвіку була національним багатством, може збагатити українців. За умови, коли українці знатимуть її реальну вартість та знатимуть як, в законний спосіб, захистити та представити свої права.

В ході занять учасники розібралися у мотивах донорів. Визначилися  з очікуваннями донорів у розгляді кожного з розділів проекту. Обговорили можливості залучення грантів від міжнародних, вітчизняних, регіональних і місцевих донорів.

Особливу увагу учасники звернули на дерево проблем. Адже опис проблеми, що має бути вирішеною завдяки проекту, є одним із найважливіших розділів проблеми.

Учасники сконцентрувалися на формулюванні мети та її оцінки за критеріями SMART. А також формулюванні 3-х рівнів результатів, керуючись теорією результатів Пітера Друкера.

Надалі, Руслан Краплич зможе надати консультації з підготовки проектів й інформувати учасників через фейс-бук сторінку Академія фандрейзингу про нові можливості, щодо надання грантів, які покликані вирішити найгостріші проблеми громад і суспільства: соціальні, економічні, екологічні.