Як наважитися відновити чи започаткувати бізнес?

02 вересня 2022 року, на питання: «Як наважитися відновити чи започаткувати бізнес?»  – шукали відповіді 17 вимушено переміщених осіби (ВПО) та мешканці міста Дубно під час мейстер-класу Руслана Крплича (методологія Фундації імені князів-благодійників Острозьких), що по суті був психологічним тренінгом з адаптації й інтеграції у місцеву громаду, організованим Фондом громади м. Дубна «Добробут» в рамках проекту, підтриманого Глобальним фондом для фондів громад (Global Fund for Community Foundations).

У ході занять учасники обговорили поняття «Економіка» та «Бізнес». Торкнулися підходів до підприємницького мислення. Визначилися з «Пасивами» й «Активами», які ми створюємо. Обговорили систему, що її має побудувати підприємець, щоб створювати «Продукт», забезпечити його дистрибуцію й отримати прибуток. Кожен з присутніх отримав домашнє завдання: описати портрет «Клієнта» та вигоди для нього. А також визначити Цінності та Місію, що виконуватиме створений\відновлений бізнес. Зголосилися на тому, що для успішного досягнення бізнес-Мети необхідно мати менторський супровід, який зі свого боку може забезпечити Фундація імені князів-благодійників Острозьких, яка залучить для цієї ролі успішних підприємців.

По завершенню заходу разом з учасниками узгодили теми наступних тренінгів, які будуть корисними та практичними для учасників, зокрема й для внутрішньо переміщених осіб.

Публікації на тему:

https://www.facebook.com/CommunityFoundationDOBROBUT/posts/pfbid0UpooPxAX9y1Z2TJsWqudW9vL7HQn1apNrugpmA6ka34RqEaspjxJvDc1Mh1SByGCl