Візуалізуємо добре майбутнє при свічках

17-18 листопада 2022 року 22 представника Агентства Місцевого Економічного Розвитку (АМЕР) Прикарпаття, соціально-відповідального підприємництва, активісти  громади м. Бурштин Івано-Франківської області, делегати від 4 партнерських Агентств економічного розвитку інших регіонів України за підтримки ІСАР Єднання, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких взяли участь у тренінгово-фасилітаційних сесіях зі стратегічного планування, що провів експерт з розвитку Руслан Краплич. 

Оскільки подія співпала з подоланням наслідків російського обстрілу об’єктів енергетики в Україні, вечірні заняття проходили при свічках й ліхтариках. Однак, ця обставина анітрохи не вплинула на мрії учасників розвивати громади й Агентства розвитку. 

Від так, одне із формулювань Місії АМЕР Прикарпаття здобуло символічного звучання: «Направляємо енергію в розвиток громад». А Бачення майбутнього Агентства вбачається у допомозі підприємцям, органам місцевого самоврядування, активним громадянам розвиватися, що забезпечить життєздатність цієї неприбуткової інституції, яка зможе поширювати свій позитивний досвід місцевого сталого розвитку  (економічного, соціального, екологічного) в громади інших регіонів України. 

В продовж кількох наступних тижнів АМЕР Прикарпаття оформить стратегічний операційний план розвитку на 3-5 наступних років. І, щоб мати ресурси для втілення мрій, приступить до формування фандрейзингового плану, після чергового тренінгу та консультацій, які надаватимуть Фундація імені князів-благодійників Острозьких та Руслан Краплич.