100 сердець зігрітих щирим Хлібом

12 липня 2023 року за підтримки Петра Костіва – благодійника зі США в рамках програми Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Ділимося Хлібом» 10 волонтерок-коровайниць з с. Біла Криниця за участі вимушено переміщених осіб з Херсонщини, Луганщини, Донеччини приготували пиріжки з ягідною начинкою для 100 військових і вимушених переселенців, які проходять лікування у медичних закладах м. Рівне й області, в наслідок поранень отриманих у війні, що віроломно та підступно веде росія.

Більшість волонтерок, частина з яких пенсіонери, а інша – зовсім юні, ще частина належать до вимушено переміщених – вже не вперше випікають Хліб та діляться ним з малозабезпеченими громадянами у своїй громаді, а також з військовими ЗСУ, що боряться за незалежність і важкою ціною свого життя і здоров’я виборюють мир. 

Цього разу пан Петро Костів та керівник проєкту «Ділимося Хлібом» Руслан Краплич особисто відвезли до лікарні дбайливо спечені й упаковані у паперові торбинки солодкі запашні пиріжки із запахом дому і сердечним теплом турботи для поранених військових і цивільних осіб, які лікуються та відновлюють своє здоров’я. 

Дякуємо пану Петру Костіву, коровайницям Білої Криниці, персоналу лікарняних установ міста Рівного за турботу, що проявляють до своїх пацієнтів, і за допомогу у наданні чуйної підтримки та можливість поділитися Хлібом!