Що будуватимемо у майбутньому?

Коли ми наважуємося поглянути в майбутнє, іноді, навіть несподівано для себе, починаємо розуміти – діло буде!

25-26 березня 2019 року у м. Вінниці Руслан Краплич за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, за підтримки ІСАР-Єднання провів курс зі стратегічного планування для 11 активістів благодійного фонду «Будуємо майбутнє» .

Кількома місяцями раніше представники організації брали  участь тренінгу з фандрейзингу, що був організований за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Нині учасники знайомилися з етапами стратегічного планування. Визначилися з Цінностями, Клієнтами й Бенефіціарами організації. Опрацювали Місію та Візію на 2020-2024 рр. Поставили стратегічні цілі та завдання поточної діяльності, які потребують дій для покращення життя нових вінничан, які прибули кілька років тому з тимчасово окупованих територій України.

Важливо, що майбутнє, визначене Візією та сплановане новими проектами та бізнес-планами обіцяє надати не лише робочі місця у громадських та благодійних організаціях, але й соціальних підприємствах, які надаватимуть послуги не лише для вимушено переміщених осіб (ВПО) та їх сімей, але й для місцевих родин, які потребують допомоги та підтримки.

Для цього залучатимуться ресурси громади, місцевої влади та програм міжнародної технічної допомоги для України.

Зі свого боку Фундація Острозьких та Р. Краплич надаватимуть консультаційний супровід.