Як змінить Тернівку служба милосердя?

26-27 березня 2019 року у м. Тернівка Дніпропетровської області Руслан Краплич за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких та підтримки ІСАР-Єднання провів курс зі стратегічного планування  для 12 активістів благодійного фонду «Служба милосердя».

В ході навчання учасники детально описали портрет Клієнтів і Бенефіціарів фонду, а також Продукти, які пропонуватиме для них фонд, визначили Цінності, якими керуватиметься фонд у своїй  роботі.

Важливим етапом роботи стало формулювання та затвердження Місії фонду, як курсу, яким він слідуватиме. А саме: «Надаємо людям можливість творити добро». Від так, усі проекти та програми, що розроблятимуться фондом та пропонуватимуться для громади м. Тернівки відповідатимуть місії.

«Служба милосердя» вплине на розвиток соціального й екологічного життя міста й сусідніх громад, поступово прямуючи до розбудови сучасного суспільства здорових і щасливих людей, які міняють своє життя і життя своїх родин своїми руками, допомагаючи при цьому людям і родинам у потребі. Саме тому було визначено Візію (бачення) бажаних вдосконалень до 2024 року.

Такі дії призведуть до забезпечення подальшої життєздатності фонду та збільшення сервісів, необхідних для громадян і громади Тернівки й сусідніх громад.

Щоб досягнути бажаного й реалізувати місію представники фонду поставили реальні й досяжні цілі, а також розпочали корегувати план дій на 2019 рік та формувати нові проекти й програми, які почнуть діяти вже у поточному році, залучаючи для цього партнерів, благодійників, спонсорів, меценатів, донорів і волонтерів.

Зі свого боку, Р. Краплич та Фундація Острозьких надаватиме інформаційну та консультаційну підтримку діяльності БФ «Служба милосердя» у реалізації свого стратегічного плану.

Відгук про навчання