Як розвивати імідж та залучати інвестиції для Кривого Рогу?

 16-17 квітня 2019 року, на базі Інституту розвитку  міста Кривий Ріг за підтримки міськвиконкому та Фундації імені князів-благодійників Острозьких відбувся тренінг «Методи ефективної комунікації для залучення фінансових ресурсів», на який Інститут розвитку міста запросив до участі фахівців структурних підрозділів міськвиконкому та виконкомів районних у місті рад. Навчання провів Руслан Краплич – фахівець з проектного менеджменту, соціального маркетингу, громадського лобіювання, голова Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Важливим аспектом роботи сучасного управлінця є вміння ефективно контактувати з організаціями, які сприяють отриманню ресурсів для вирішення проблем регіонів. Саме для удосконалення таких вмінь та розширення кваліфікаційних можливостей було проведено

   Програма заходу була розподілена на блоки, які послідовно розгортали уявлення про важливі аспекти співробітництва зі ЗМІ, з міжнародними програмами та донорами, а саме: написання прес-релізів, проведення прес-конференцій, підготовка до публічного виступу, розробка ключових повідомлень та їх належне оформлення, принципи проведення ефективних інформаційних кампаній та інші питання.

   Навчання відбувалося у невимушеній атмосфері, з використанням сучасних комунікаційних практик, з активним залученням присутніх до обговорення, виконання простих практичних завдань. Завдяки цьому учасники тренінгу отримали корисні знання, цікавий досвід, мали можливість обмінятися враженнями з колегами для застосування у своїй подальшій діяльності.

У минулому році подібні навчання були спрямовано на підготовку проектів до міжнародних донорів і програм технічної допомого для України. Цього річ, співпраця між Інститутом розвитку міста Кривий Ріг та Фундацією Острозьких продовжиться.

Зокрема, консультант з розвитку та фандрейзингу Руслан Краплич здійснюватиме консультаційний супровід кампанії, яка покликана розширити зв’язки міста Кривий Ріг із донорськими інституціями. Як перший крок для такої співпраці, Р. Краплич передав дирекції Інституту розвитку міста Кривий Ріг початкову базу даних донорських організацій, які підтримують підприємництво.