Що маємо знати про донорів, аби отримати гранти?

20 травня 2019 року у м. Житомир у навчальному центрі «Просто», з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів майстер-клас «Проекти і гранти: розуміння донора», участь у якому взяли 10 представників ЗМІ, ОТГ Житомирської області, активістів громадських організацій м. Житомира й області.

В ході занять учасники розібралися у мотивах донорів. Визначилися з очікуваннями донорів у розгляді кожного з розділів проекту. Обговорили можливості залучення грантів від міжнародних, вітчизняних, регіональних і місцевих донорів.

Особливу увагу учасники звернули на дерево проблем. Адже опис проблеми, що має бути вирішеною завдяки проекту, є одним із найважливіших розділів проблеми. 
Учасники сконцентрувалися на формулюванні Проблеми,  мети та її оцінки за критеріями SMART. І на формулюванні 3-х рівнів результатів, керуючись теорією результатів Пітера Друкера.

Надалі, Руслан Краплич зможе надати консультації з підготовки проектів й інформувати учасників через Академію фандрейзингу про нові можливості, що надаються донорами через надання грантів, які покликані вирішити найгостріші проблеми громад і суспільства: соціальні, економічні, екологічні.
Академія фандрейзингу