Для чого Адвокація – молоді Кривого Рогу?

30 листопада – 01 грудня  2019 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич у м. Кривий Ріг провів курс Адвокації для 25 молодих громадських активістів за участі представників місцевого самоврядування, організований ГО «Агенція розвитку «Урбаністичне місто» за підтримки Товариства Лева за кошти Національного фонду демократії (NED). Важливо, що тренінг з адвокації відвідали й представники найбільших корпорацій, які зацікавлені співпрацювати з активною та відповідальною молоддю Кривого Рогу.

Активна молодь завжди намагається впроваджувати інновації. Тому вкрай необхідно надати їй інструменти представлення та захисту її інтересів та просування власних проектів. цьому й був присвячений тренінг з адвокації. Від тепер, активна молодь Кривого Рогу знатиме як організувати кампанії представлення та захисту своїх інтересів і прав.

Оксана Павлушенко, представниця міськвиконкому Кривого Рогу: «Коли не знаєш значення слів, можеш мати хибну уяву про них або ж взагалі існувати у паралельних світах з ними, тобто не перетинатися.

Так у мене було з “адвокацією”. Знаю, що деякі мої ФБ друзі скажуть “та ладнА прекратИ, не смешИ, как это ты не знала значение этого слова? Ты ж по роду своей деятельности в этом участвуешь?!”

А ось так буває….! Це не критично для життя та здоров’я:)), проте важливо для майбутнього розвитку громади та громадянського суспільства!

Дякую всім організаторам Tatyana Pidpalko Inna Storozhuk Агенція розвитку “Урбаністичне місто”, в тому числі тим хто фінансово підтримав цей проєкт, Ruslan Kraplych за те, що можете образно, словами або емоціями донести важливі меседжі, і це я не лише про тему тренінгу, а взагалі!

Якщо коротко що ж таке адвокація, хоча у Вікіпедії знайдете ширшу трактовку поняття, то це діяльність з представлення/захисту суспільних інтересів з метою перерозподілу суспільних благ.»

Інна Сторожук – голова ГО «Агенція розвитку «Урбаністичне місто» : «Емоції вихідного дня! Ми всі такі різні, але є дещо, що нас об’єднало-тренінг з адвокації для молоді Кривого Рогу! Ідея, яка народилася у Татьяна Пидпалько переросла в цікавий проєкт “Адвокація молодіжних проєктів Кривого Рогу”, що об’єднав 25 молодих людей у ці вихідні! Дякуємо керівниці проєкту пані Татьяна Пидпалько, менеджеру проєкту Анна Савенко за гарну організацію, можливість знову повчитися у Ruslan Kraplych. Ми поспілкувалися на тему адвокації. Дізналися багато чого нового, потренувалися складати стратегічні повідомлення, визначати та оцінювати вплив кола заінтересованих осіб, проводити якісну інформаційно-адвокаційну кампанію! Пограли у японському театрі! Сподіваємось, що ці знання та навички стануть всім у нагоді!»

Тетяна Підпалько, керівник проекту «Адвокація моложіжниє проектів Кривого Рогу»: «Закінчився дводений тренінг з адвокації молодіжних проєктів м. Кривого Рогу, організований ГО “Агенція розвитку “Урбаністичне місто” (голова організації – Inna Storozhuk) за фінансової підтримки ГО “Товариство Лева” за кошти Національного фонду підтримки демократії (США).

Дякую учасникам за активну роботу протягом двох днів і впевнена, що знання які ви отримали будуть використовуватися для розвитку міста, як з боку громадськості, так і з боку посадових осіб органів місцевого самоврядування. Рада, що коло знайомих з молодих активних криворіжців розширилося завдяки даному тренінгу.

Як керівник проєкту, особливо дякую менеджеру проєкту Анна Савенко за гарну організацію заходу та оперативне висвітлення необхідної інформації на сторінці facebook громадської організації та Anna Perederiy за дизайн промоматеріалів. За спільну розробку анкет дяка Oxana LazheОксана Павлушенко – твої поради, як завжди доречні! Дівчата, з вами працювати – в радість! 

За можливість провести даний тренінг в комфортніх умовах в приміщені #studhub дякую Илья Лысоконь.

За проведений чудовий тренінг, з якого учасники не хотіли розходитися по домівкам, не зважаючи на пізній час та за поради під час його організації, дякуємо Ruslan Kraplych