Для чого аналітика молодим брокерам нерухомості?

03 грудня 2019 року група молодих  брокерів нерухомості на базі СІРЕ (Центру міжнародного приватного підприємництва) за модерування Руслана Краплича із використанням методи Фундації імені князів-благодійників Острозьких зібралися щоб проаналізувати можливості розвитку ринку нерухомості в Україні.

Нагадаємо, що кількома тижнями раніше активні підприємці ухвалили рішення забезпечити українців найкращою нерухомістю. Заради виконання цієї місії утворилася ініціативна група, яка розпочала аналітичне дослідження щодо можливостей розвитку ринку нерухомості України, що включає в себе неупереджений погляд на реальну ситуацію й застосування інтерактивних методів для визначення ніш, які недостатньо зайняті брокерами нерухомості.

Невдовзі на основі аналітичних матеріалів буде сформовано пакет проектів, які зможуть бути реалізовані бізнес-асоціаціями, що представляють інтереси осіб й організацій, які зацікавлені в оперуванні нерухомістю. Для цього буде проведено понад 10 інтерв’ю з провідними експертами, а також  консультації з програмами міжнародної технічної допомоги для України, країн Європи, Кавказу та Центральної Азії.