Яким буде Урбарістичне місто Кривий Ріг?

04-05 липня 2020 року у м. Кривий Ріг, за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів  курс зі стратегічного планування для 10 активістів ГО «Агентство розвитку Урбаністичне місто» за підтримки ІСАР-Єднання.

В ході навчань учасники визначили Місію та Візію організації, поставили досяжні Мету і завдання на 2020-2023 рр. А також, враховуючи аналіз ситуації спланували діяльність на найближчі 3 роки.

Тетяна Підпалько: Два дні ефективно попрацювали над Стратегією організаційного розвитку Агенції розвитку “Урбаністичне місто” з Русланом Крапличем, головним тренером Фундації князів – благодійників Острозьких.

Стратегічна Сесія відбулася завдяки фінансової підтримки ІСАР-Єднання та гостинності #GreenHab_в_КНЕУ.

Інна Сторожук: Створення стратегічного плану розвитку громадської організації – думаю для багатьох громадських активістів це щось ефемерне та незрозуміле).

2 дні члени організації ГО” АРУМ” разом з Русланом Крапличем розбиралися з поняттями та інструментами стратегічного планування для громадських організацій. Навіщо місія та візія, що таке базові цінності, який продукт надаємо, навіщо писати портрети наших клієнтів, споживачів та бенефіціарів, як фізика впливає на досягнення мети і ще багато цікавого і потрібного для розвитку.

А ще приємне спілкування у колі людей, які розділяють твої цінності))

І звісно, приємне завершення двох днів сумісної роботи – отримання сертифіката)). І купа планів та завдань, щоб завершити розпочату роботу. Тобто що робити далі….

Анна Савенко: Для мене особисто індикатором успішно проведеного заходу завжди є мій внутрішній стан по закінченню…надихнулася чи не надихнулася. Так от, після завершення стратегічної сесії Агенції розвитку «Урбаністичне місто» можу впевнено сказати – НАДИХНУЛАСЯ!

І це справді мотивує працювати навіть, так би мовити, «вопрєкі»…всупереч усім перешкодам і труднощам, так як Руслан Краплич розповів, що треба робити аби вони тебе не зламали та підсилив нашу віру у те, що все можливо, головне не боятися ставити перед собою амбітні цілі!

Для того щоб стратегічний план міг бути ефективно реалізованим Фундація імені князів-благодійників Острозьких та Руслан Краплич здійснюватимуть консультаційний супровід.