30 інстументів фандрейзингу за 5 годин

30 червня 2020 року за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів он-лайн Зумінар присвячений 30 інструментам фандрейзингу, участь у якому прийняли 23 учасники, переважно студенти з 10 міст України. Дистанційне навчання було підтримане молодіжною комісією УГКЦ.

о. Петро Верхолях: IMPROVE-курс для студ лідерів on-line разом з відомим фандрейзером Русланою Крапличом. Вчимося залучувати ресурси для добрих справ! Дякуємо за крутий, інтерактивний, змістовний тренінг! П‘ять годин пролетіли як мить.

Олена Марук: 5-ти годинний тренінг від Академія Фандрейзингу Руслана Краплича  промайнув наче за 5 хвилин.

Фандрейзинг – це залучення ресурсів до реалізації доброї справи. Це не лише про збір коштів. Це про створення фондів для неприбуткових проектів. І це – справжнє мистецтво.

Дуже важливо вміти правильно комунікувати з людьми, щоб “підняти” ресурси. Робота над цим починається не тоді, коли ми вже прийшли до благодійника, філантропа, мецената, донора чи спонсора. Пізно говорити, які ми хороші, коли ми прийшли по гроші (перше правило фандрейзингу).Потрібно правильно представити проект, швидко визначити, який мотив у жертводавця, підібрати правильні інструменти для співпраці з ним, запропонувати обрати найкращий з них.

Привідкрила завісу того, що відбувалося на занятті курсу “Impove” від

Всеукраїнська Студентська Платформа

Це дуже-дуже цінні знання! Безмежно вдячна організаторам та тренеру.

На далі Фундація імені князів-благодійників Острозьких та Руслан Краплич нададуть консультаційну підтримку учасникам навчань.