Чому потрібна фінансова грамотність у школі?

4 та 11 червня 2020 р. на запрошення Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно із Фундацією імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів навчальний семінар із фінансової грамотності та підприємництва для 14  педагогів Бабинського ліцею .

Учасники семінару отримали ключові навички підприємливості, пошуку ресурсів для реалізації шкільних задумів і рішень для освіти, інструментів для реалізації бізнес-проєктів, а також упровадження курсу основ фінансової грамотності  для учнів закладів загальної середньої освіти.  А саме:  Що таке гроші? Закони й теорії грошей. Як визначити об’єми грошей, які рухаються у громаді? Яким є руш грошей у межах домогосподарства? Де та як зберігати зароблене? Як убезпечити заможне майбутнє для себе та родини? Скільки часу і які дії потрібні аби стати мільйонером?

Учасники погодилися з необхідністю якісного курсу з фінансової грамотності для вчителів учнів і їх батьків. Тому що цей курс дозволяє людям та родинам уникнути бідності й убезпечити своє заможне майбутнє.

Надалі Фундація Острозьких готова надати додаткові консультації та підготувати навчальний курс фінансової грамоти  для загальноосвітніх шкіл Рівненщини.