Якими будуть проєкти сільських громад?

02 червня 2020 року,  у м. Київ, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів навчання з Проєтної діяльності задля сталого розвитку громад для 43 представників відділу соціальної корпоративної відповідальності компанії Миронівський Хлібо Продукт (МХП) та регіональних лідерів Благодійного фонду «МХП-громаді».

В ході 8-годинного курсу учасники розібралися у процедурах підготовки та розгляду проєктів сталого розвитку громад. Опрацювали усі розділи ефективного проєкту та критерії їх оцінювання. Визначилися з тим, що кожен із проєктів, які прагне підтримати Фонд «МХП-громаді» має залучати значну частину громади та містити інновації.

Керівниця благодійного фонду «МХП-громаді» Тетяна Волочай, окреслила перспективні дії фонду та оцінюючи роботу групи учасників і тренера Руслана Краплича зазначила:

«Кілька років тому він ділився секретами залучення фінансових донорів з представниками черкаських та київських громад, які брали участь у конкурсі мікрогрантів, організованого нашим благодійним фондом. Зараз знання передає тим людям, які можуть так само організувати подібні конкурси мікрогрантів у інших областях, надаючи для громад додаткові можливості для розвитку.»

Невдовзі БФ «МХП-громаді» розгляне 50 проєктів, які подані на черговий конкурс гратів.

А Фундація Острозьких та Руслан Краплич нададуть додаткові консультації з проєктної діяльності та фандрейзингу (залучення ресурсів і фінансування).