«Підвищуємо добробут громад»

Фундація імені князів благодійників Острозьких

 оголошує конкурс мікрогрантів «Підвищуємо добробут громад»

Ціль грантового конкурсу: сприяти самоорганізації 10 сіл, що увійдуть до Білогородської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) шляхом підтримки ініціатив громадських, благодійних організацій, ініціативних груп та органів самоорганізації населення (ОСН), спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем у співпраці з органами місцевого самоврядування та бізнесом.

Учасники конкурсу: громадські організації, заклади культури й освіти, соціальні служби, ініціативні групи громадян, органи місцевого самоврядування, релігійні громади, ЗМІ, котрі знаходяться на території 10 сіл Білогородської ОТГ.

Заходи, що підтримуються в рамках грантового конкурсу можуть бути спрямовані на:

  • організацію очищення від несанкціонованих смітників водойм, доріг, лісів; облаштування місць змістовного проведення дозвілля, та проведення масових заходів;
  • перетворення закладів культури на осередки громадської активності, які щомісяця надаватимуть соціокультурні послуги пенсіонерам, молоді, працюючим, проведення серії гастрольних концертів аматорських колективів в межах 10-ти, охоплених проектом, сіл;
  • формування та розвиток здорового способу життя місцевого населення;
  • розвиток ремесел та занять за інтересами (риболовля, лозо/соломоплетіння, деревообробки, гончарства, урочисті обіди тощо);  
  • проведення курсів фінансової грамотності та можливостей для додаткового заробітку;
  • забезпечення роботи пунктів контрактації сільськогосподарської сировини (заготівля фруктів, овочів, ягід, грибів на замовлення переробника)
  • покращення побутово-комунального обслуговування мешканців сільських регіонів тощо.

Загальний об’єм  фінансування мікропроектів становить: 100.000 грн.

Максимальний розмір мікрогрантів: 10.000 грн.

Організація чи ініціативна група, що звертається із запитом до Фундації імені князів-благодійників Острозьких повинна забезпечити не менше 30% бюджету проекту власним матеріальним, технічним, інформаційним, волонтерським, фінансовим внеском, або внеском своїх партнерів. В окремих випадках Фундація імені князів-благодійників Острозьких надаватиме допомогу не лише коштами, а також шляхом покриття окремих витрат товарами чи послугами, наданими партнерами Фонду на безоплатній основі.

В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка проектів, направлених на отримання прибутків, діяльність політичних інститутів, не фінансується заробітна плата (окрім гонорарів, які є невід’ємною частиною основної діяльності).

Термін проведення заходів: серпень 2020 – грудень 2020 рр.

Останній термін подання проектних пропозицій : 20 серпня, 05 вересня, 20 листопада 2012 року.

Оголошення результатів конкурсу: до, 25 серпня, 10 вересня, 25 листопада 2020 року.

Пропозиція на отримання гранту від Фундації імені князів-благодійників Острозьких може бути направлена:

–    особисто принесеною чи надіслано до представника Фундації імені князів-благодійників Острозьких в Софіївській Борщагівці, вул. Соборності 140 А  (2 поверх бізнес-центру «ЄвроПарк»)

 –    відправленою електронною поштою:pbofrv@gmail.com

Пакет конкурсних документів має містити:
–    заповнену проектну заявку відповідної форми;
–    бюджет проекту;
–    копію свідоцтва про реєстрацію та копію свідоцтва платника податку (для громадської організації чи благодійного фонду) або протоколу засідання ініціативної групи (де буде визначено відповідальну особу за реалізацію проекту (керівника проекту)).
–    стислий опис власного досвіду організації, або ініціативної групи.

Розгляд пропозицій здійснюється незалежною комісією експертів.

   Пропозиції (проекти), отримані Фундацією імені князів-благодійників Острозьких не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту Фундація імені князів-благодійників Острозьких  підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.
 
Про позитивний розгляд проекту (пропозиції) Фундація імені князів-благодійників Острозьких  повідомляє письмово та призначає дату підписання договору після попереднього інструктажу стосовно звітності за виконання проекту.

За консультаціями можна звертатися до:
за телефонами:  

Зверніть увагу!
• Проектні пропозиції з додатками слід подати у 2 примірниках (1 оригінал та 1 копія). Або електронна версія заповненої аплікаційної форми (у форматі .doc) та додатків (у форматі .doc або .pdf).
• Під датою подання проектної пропозиції слід розуміти дату її відправлення на поштову адресу фонду (за поштовим штемпелем), а також дату її відправлення на електронну скриньку.

В окремих випадках, від ініціативних груп громадян, проектні пропозиції можуть бути прийняті у рукописному варіанті.

Додаток 1 (аплікаційна форма)

ФОРМАТ ПРОЕКТУ (ПРОПОЗИЦІЇ)

на отримання гранту Фундації імені князів-благодійників Острозьких

(об’єм проекту не повинен перевищувати 5 сторінок)

Назва проекту (вкажіть, будь ласка, повну назву проекту, не вживайте скорочення і абревіатури)

Імена виконавців проекту (вкажіть, будь ласка, керівника, бухгалтера)

Адреси, телефони організації, банківські реквізити організації,(вкажіть, будь ласка, також контакти  виконавців проекту)

Термін реалізації проекту

Проблема, яка вирішуватиметься проектом (вкажіть, будь ласка, на яку цільову групу спрямовано проект, чому саме Ваша організація (ініціативна група) займається вирішенням даної проблеми, який досвід Ви маєте в даній галузі, які ще організації чи структури займаються вирішенням даної проблеми)

Мета проекту (вкажіть, будь ласка, мету, що спрямована на вирішення даної проблеми )

Заходи та план їх проведення (вкажіть, будь ласка, які заходи Ви плануєте провести на досягнення мети з конкретними термінами реалізації)

№ п/п Назва діяльності Термін виконання Відповідальний
       
       
       

Партнери проекту та їх внески (в т.ч. товарами чи послугами)

План інформування та залучення громади до виконання добрих справ (вкажіть, будь ласка, у який спосіб Ви плануєте інформувати громаду, які саме групи та скільки громадян)

Результати яких буде досягнуто по завершенню проекту (вкажіть, будь ласка, очікувані кількісні результати, які зміни відбудуться в даній громаді після реалізації проекту)

Кошторис (бюджет) витрат

№ п/п Назва статті Розрахунок по статті Внесок від Фундації Острозьких Власний внесок чи внесок партнерів (вказати хто конкретно) Загальна сума
           
           
           

Додатки (листи підтримки від партнерів, докази важливості проблеми для місцевої громади, докази участі громади у вирішенні цієї проблеми, публікації тощо)

Для громадських організацій

1. Копія статуту

2. Копія свідоцтва про реєстрацію

3. Копія свідоцтва з податкової про присвоєння ознаки неприбутковості

4. Копія протоколу зборів про призначення особи з правом першого підпису.

5. Копія висновку аудиторської перевірки, якщо такий є.

Для ініціативної групи (неформальне незареєстроване об’єднання)

  1. Копія протоколу про створення ініціативної групи та призначення керівника проекту
  2. Копія паспорту та ідентифікаційного коду керівника проекту (для підготовки та підписання нотаріально посвідченого договору-доручення, щоб уникнути податкових ризиків)