Підвищуємо добробут великої Білогородки

З 03 серпня 2020 року  Фундація імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Консорціуму донорів та Limited Liability Company «Dzhe.Ene.Son.2»  розпочинає реалізацію проєкту «Підвищуємо добробут громад» у10-ти селах Києво-Святошинського району.

SAMSUNG CSC

Мета проекту «Підвищуємо добробут громад» –  Самоорганізувати громадян 10 сіл Білогородськоїї  громади Київської області для вирішення їх проблем шляхом проведення мобілізаційних кампаній та конкурсу мікрогрантів.

Проєкт протягом 2020-2021 років передбачає:

Зусиллями відібраних, на умовах конкурсу, досвідчених тренерів  провести  тренінги громадської участі для лідерів громадської думки, релігійних діячів, активістів місцевих громад і волонтерських груп.

Мобілізувати групи громадських активістів для створення та реалізації мікропроєктів та малих планів соціальних й екологічних дій, що будуть підтримані мікрогрантами.

Поширити досвід мобілізаційних кампаній громади в інші регіони України.

Створити передумови для запровадження системи залучення грантової підтримки для реалізації  міжсекторних (громада-влада-бізнес) ініціатив громади з боку програм міжнародної технічної допомоги для України.  А також впровадження у дію «Бюджетів участі», що підтримуватимуть органи місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад (ОМС ОТГ).

Про події проекту «Підвищуємо добробут громад» Фундація імені князів благодійників Острозьких повідомлятиме публічно.

Пожертви на підтримку проєкту «Підвищуємо добробут громад»  можливо здійснити на:

АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ»
МФО 380805
Код ЄДРПОУ: 22583870
 UA233808050000000026000164717 в національній валюті

26005173234.840 в доларах США.

***

Фундація імені князів-благодійників Острозьких

Заснована в листопаді 1995 року з ініціативи 9-ти громадських організацій Рівненської та Волинської областей. Працює на території України та сусідніх держав.

Місія:  «Надаємо допомогу тим, хто хоче вирішити проблеми і забезпечити потреби громадян, громад, інституцій».

Статус:  благодійний фонд, недержавна неприбуткова незалежна організація.

Limited Liability Company «Dzhe.Ene.Son.2»  – з 2018 року здійснює рекламну аналітику та здійснює рекламні кампанії в Україні на замовлення корпоративних клієнтів.