Яким буде майбутнє Української ради бізнесу?

10 березня 2021 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів сесію стратегічного планування для більше 20 представників бізнес-асоціацій членів Української Ради Бізнесу (УРБ).

Нині Українська Рада Бізнесу об’єднує понад 90 бізнес-асоціацій, що за останні 1,5 року виросла на третину. У значній мірі такий приріст членства пов’язаний зі значними успіхами у просуванні інтересів підприємців у законодавчі акти, що приймаються Верховною Радою та Кабінетом Міністрів України.

Разом з цим, виникає значна потреба у проведенні відкритих адвокаційних кампаній та налагодженні партнерства з прогарами міжнародної технічної допомоги, щоб закріпити позиції бізнесу у впливі на владу задля розвитку підприємництва, як ведучого сектору економіки.

Щоб виконати високі очікування бізнесу УРБ планує посилити власну організаційну, політичну та фінансову  життєздатність.

В ході стратегічної сесії бізнес-асоціації члени УРБ, зробили стратегічний зріз своїх досягнень, переглянули компоненти та формулювання Місії, визначили Бачення майбутнього (Візію) на 3 наступних роки та поставили конкретні Мети у 4 напрямках роботи на основі SWOT-аналізу й аналізу Силового поля.

Надалі, буде оформлено Стратегічний й операційний план Української Ради Бізнесу (УРБ) та сплановане проведення наступних навчальних курсів з Адвокації та Фандрейзингу для усіх бізнес-асоціацій-членів УРБ.