Діти с. Новомильск Діляться Хлібом з потребуючими

08 лютого 2023 року у Новомильському дошкільному закладі «Барвінок» с Новомильськ Фундація імені князів-благодійників Острозьких спільно з КУ ”Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр” (керівник Наталія Устянчук) за підтримки Street Child та Global Fund for Community Foundations, провели сесію інтеграції та включення людини (дітей і дорослих) у суспільне життя громади шляхом спільного виготовлення та ділення Хлібу з громадою. Виготовляли паляниці та прикращали національною символіку за старовинними рецептами новомильських коровайниць.

Ведучим виступив Руслан Краплич – керівник проєкту «Ділимося Хлібом».

Виготовленим Хлібом діти поділилися з дітьми та 21 багатодітними родинами с. Новомильська, з 32 мешканцями Здолбунівського геріатричного пансіонату малозабезпеченими багатодітними та 7 неповними родинами, а також одинокими пенсіонерками м. Здолбунова. 

До участі у сеансі виготовлення та ділення Хлібу зголосилися – начальник управління освіти Здолбунівської територіальної громади – Антонюк Ігор Васильович.                                  

  ***

Фундація імені князів благодійників Острозьких розробила методику інтеграції та інклюзії ВПО та людей з інвалідністю за допомогою проведення сесій виготовлення та ділення Хлібу з місцевою громадою (найбіднішими її представниками). В рамках проекту «Ділимося Хлібом», підтриманому Global Fund for Community Foundations. Методика хлібо-терапії була апробована та вдосконалена шляхом проведення 12 сесій у сільських та міських громадах Рівненщини. 

Із жовтня 2022 року Street Child було підтримано додатково 6 сесій хлібо-терапії для дітей вимушених переселенців та дітей з інвалідністю. 

Додаткову інформацію може надати Руслан Краплич:

050 3392518  (Вайбер, Телеграм, Ватсап)     

r.kraplych@gmail.com  

Публікації та фото:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02XsbaNKqYceXYgwUsBU9PkGc5UhLkc5QYJYsa6DNLtkRcgFpBHhhrdaLUPMHxiapKl&id=100000064288299