Петро Костів ділиться, щоб українці ділилися Хлібом

11 років тому молодий доктор права зі США пан Петро Костів приїхав до України та представив викладачам і студентам права та податківців Податкової Академії та Острозької Академії концепцію зрозумілих податків. Він твердив, що Україна буде багатою та процвітаючою, як була тоді, коли податком стала ДЕСЯТИНА. Бо, 10% для кожної людини є зрозумілим податком. Люди та підприємці розуміють, що вони мають бути соціально відповідальними й утримувати соціальні установи, щоб користатися необхідними послугами, а також зберігати порядок і законність і мати змогу охороняти та захищати країну. А державні службовці мають бути ощадливими, раціональними та винахідливими, щоб вкладатися у 10% від фінансового обороту держави, щоб справитися з розвитком і сприяти процвітанню, домогосподарств, які ведуть громадяни. 

11 років тому відбулося перше знайомство пана Петра Костіва з діяльністю Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Сьогодні у березні 2023 року пан Петро Костів досвідчений і процвітаючий адвокат і бізнесмен (власник Kostiv & Associates) зі США ділиться своїми коштами, в підтримку проєкту Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Ділимося Хлібом», щоб українські діти, особливо з родин вимушено переміщених через війну, змогли приготувати Хліб та поділитися Хлібом з малозабезпеченими родинами, одинокими пенсіонерами приймаючих громад Західної України (Рівненщини), волонтерськими центрами та військовими, які ціною свого життя і здоров’я захищають Україну й українців.

Петро Костів: «Ми тут у Сполучених Штатах Америки дуже переживаємо за Україну. Тому, я особисто та моя компанія Kostiv & Associates щиро відгукнулася на заклик Фундації імені князів-благодійників Острозьких про допомогу. Аби біженці зі Східної та Південної України змогли відчути себе єдиною родиною з українцями, що проживають у Західній Україні. Ми особливо чуйно ставимося до дітей, які будуть будувати нову кращу Україну. Бо, коли діти печуть Хліб і діляться Хлібом з іншими людьми. То це, означає, що діти є новим поколінням яке готує своїми руками нове краще і добре життя України. Допомагаючи українцям ми допомагаємо Україні».

Цією публікацією ми розпочинаємо серію репортажів про те як діти з родин біженців спільно з дітьми із приймаючих громад сприяють включенню вимушених переселенців у соціальне й економічне життя приймаючих громад за методою Фундації Острозьких «Ділимося Хлібом». 

В ході наступних подій ми працюватимемо зі школами та підприємцями, соціальними службами та комунальними закладами, представниками органів місцевого самоврядування та ЗМІ. Щоб обговорити можливості для запровадження соціально підприємницьких підходів за участі дітей і дорослих, чоловіків і жінок у вирішенні проблеми професійної орієнтації, зайнятості та надання сервісів\продуктів, які можуть створюватися та пропонуватися вразливими групами для своєї та\чи інших вразливих груп. 

Дякуємо пану Петру Костіву та Kostiv & Associates за фінансову допомогу та моральну підтримку проєкту «Ділимося Хлібом». А також важливий імпульс до дій в напрямку соціального підприємництва громад й установ для дітей.