Студенти релокованого Вишу отримали нові меблі у відремонтовані кімнати  гуртожитку

Як відомо, до міста Рівного й області протягом 2022-2023 рр, перемістилося понад 60 000 громадян. В їх числі викладачі та студенти Луганського державного медичного університету (ЛДМУ). Станом на березень 2023 року Університет отримав приміщення під навчальні авдиторії та адміністрацію. Рівненський державний гуманітарний університет надав кімнати в гуртожитку для проживання 128 студентів, що прибули на навчання у релокований ЛДМУ. Однак, кімнати виявилися не оснащеними меблями для належного проживання студентів, які внаслідок війни опинилися без житла, без майна та ресурсів (більшість студентів з Луганської та Донецької областей, які знаходяться під окупацією).

Протягом березня-квітня у гуртожитку для студентів релокованого Медуніверситета було проведено ремонт, організовано тендер, за яким місцевий виробник виготовив і встановив нові якісні меблі для 26 студентів, переміщених зі зруйнованих війною регіонів

Ректор Луганського державного медичного Університету, – Сергій Смірнов: завдяки Фундації імені князів-благодійників Острозьких та підтримці Глобалгівінг було значною мірою вирішено проблему поселення 26 студентів. Тепер у відремонтований гуртожиток встановлено нові меблів: ліжка, матраци, столи, стільці та шафи для речей. 

Руслан Краплич – очільник Фундації імені князів-благодійників Острозьких, керівник проєкту «Житло студентам релокованого Вишу»:   Особливо гостро переживають безпритульність студенти-сироти, що втратили батьків у війні та студенти з багатодітних сімей. Тому ми звернулися за допомогою до програми «Фонди громад – вартові добробуту громади», що впроваджується Благодійною організацією «Національна мережа розвитку локальної філантропії» за фінансової підтримки Global Giving, за підтримки якої придбано та встановлено меблі для студентського гуртожитку Луганського державного медичного університету.

                                                                                         ***

Фундація імені князів-благодійників Острозьких (Фундація Острозьких) та Луганський державний медичний університет (ЛДМУ)  в рамках, підписаного 19 жовтня 2022 року, Меморандуму про партнерство, за  яким передбачено впровадження ряду спільних проєктів, розпочинають виконання нового проєкту «Житло студентам релокованого Вишу»  в межах програми «Фонди громад – вартові добробуту громади», що впроваджується Благодійною організацією «Національна мережа розвитку локальної філантропії» за фінансової підтримки Global Giving

Детальніша інформація

Руслан Краплич тел. (Вайбер, Ватсап, Телеграм): 0503392518       

r.kraplych@gmail.com

Публікації: 

https://sfera-tv.com.ua/news/yak-studenti-relokovanoho-universitetu-oblashtuvalisya-v-rivnomu-video-91270

https://rivne1.tv/news/144816-luhanskiy-meduniversitetu-u-rivnomu-yak-zhivut-studenti-video

https://itvmg.com/news/khto-zaplativ-za-remont-hurtozhitku-relokovanoho-v-rivne-ldmu-video-85586