Перша Стратегічна сесія членів об’єднання українських регіональних бізнес-асоціацій Рада міст Захисти ФОП

 З початком повномасштабного вторгнення рф багато аспектів мирного життя відійшли на другий план. Однак, ми не можемо поставити життя на паузу. Малий бізнес має розвиватись, вільно користуватись державними інституціями, а державна економічна стратегія має бути направлена на розвиток малого та мікробізнесу. 

25 квітня 2023 року регіональні організації бізнес-асоціації «Рада міст Захисти ФОП» зібралася у старовинному замку Дубно, щоб за його міцними мурами обговорити майбутнє, керуючись методикою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, тренер-консультант якої Руслан Краплич провів кілька сесій зі стратегічного планування.

📋Протягом Стратегічної сесії провели “мозковий штурм” ,обговорили Візію, Місію, Принципи, Цілі на найближчі роки 2023-2025.

📈На порядку денному були традиційні питання стратегії – «Строки виконання», «Відповідальні особи»,«Де ми зараз», «Куди ми йдемо», «Що нам заважає досягти цих цілей», «Який конкретний план (перші кроки)» .

📌 Визначили, що Коаліція Рада міст ЗахистиФОП – це об’єднання асоціацій українського малого та мікробізнесу, платформа для створення рівних можливостей їх участі 💯, з метою забезпечення сталого економічного розвитку країни, побудови суспільства «з відкритим доступом», сприяння прозорості діяльності органів державної влади, впливу на процеси законотворення в Україні, створення передумов для захисту та розвитку малого та мікробізнесу.

🚀Проведена стратсессія дала можливість не просто обговорити важливі для об‘єднання питання, але прийняти рішення. Так були визначені проблемні місця, виділені важливі для розвитку проекти та команда для їх реалізації, складена дорожня карта, стало зрозуміло, чи є адміністративні та фінансові ресурси на реалізацію задуманого тощо.

Учасники не просто намалювали ідеалістичну картину, але і чітко спроектували її на реальність.

Сергій Куц, голова «Підприємці Кривого Рога», член Наглядової ради РМ відзначив:

💬 «За час, що минув від створення , РМ виросла як кількісно, так і якісно, тому ця сесія була дуже своєчасною і потрібною. Ця групова сесія піде на користь не лише РМ, а й асоціаціям бізнесу, які в неї входять, адже дозволила їх керівникам глибше зрозуміти суть таких архіважливих понять, як місія і бачення організацій, чому сприяло вміле модерування тренера Руслана Краплича»

🧗‍♀️‍Попереду ще багато роботи. Основні кроки та цілі визначені у Стратегії розвідку Рада міст ЗахистиФОП на 2023–2026 роки.