Переселенці у Рівному пекли Хліб і ділилися з малозабезпеченими

15 травня 2023 року в рамках проєкту Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Ділимося Хлібом» за підтримки Nova Ukraine, у м. Рівне у християнському дошкільному освітньому центрі «Grace Kids Club” 19 вимушених переселенців (ВПО) з Луганської (Сєвєродонецьк, Сватове), Донецької (Курахове), Запорізької, Миколаївської областей за участі рівненських волонтерів  пекли Хліб (булочки та ватрушки) і поділилися ними з одинокими пенсіонерами та малозабезпеченими родинами (також ВПО), які проживають у гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету. 

Подія традиційно розпочалася із одягання у футболки й кепки  з логотипом «Ділимося Хлібом», знайомства із малювання на борошні та висловлення побажань поділитися Хлібом з потребуючими. 

Майстер-клас з випікання булочок і ватрушок із любов’ю здійснила кухар пані Ольга Малец.

Кожен з учасників\ць мали змогу проявити власну творчість, тому спечений хліб мав унікальні і дивовижні форми, неодмінно із солодкою начинкою, присипані корицею та кунжутом. 

Фасилітатором події виступив Руслан Краплич, керівник проєкту «Ділимося Хлібом» Фундації імені князів-благодійників Острозьких. 

Після дегустації свіжої випічки з чаєм і кавою учасники перемістилися в інший мікрорайон міста та поділилися власноруч спеченим Хлібом з родинами вимушених переселенців й одинокими пенсіонерами, що проживають у гуртожитку, куди їх поселила військово-цивільна адміністрація. 

Публікації: 

https://www.instagram.com/p/CsViimRN_rA/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://instagram.com/help_center_grace?igshid=MzRlODBiNWFlZA==