Як вести адвокацію й успішний діалог для родин безвісти зниклих і захоплених до полону? 

17 травня 2023 року на запрошення Міжнародного Комітету Червоного Хреста в рамках «Майстерні для Асоціацій родин зниклих безвісти та захоплених до полону», Руслан Краплич, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, провів курс «Адвокація й успішний діалог» для 25 представників громадських організацій родин зниклих безвісти та захоплених у полон із 10 регіонів України. 

В ході тренінгу учасники розібралися в підходах до адвокаційної та правозахисної діяльності. Опрацювали проблеми, що з ними зіштовхуються родини зниклих безвісти та військовополонених, а також визначили 2 напрямки роботи з Урядом України та Міжнародними організаціями, що мають можливість діяти на території країни-агресора. Визначили групи зацікавлених сторін та «мішені» адвокаційної кампанії, а також навчилися вимірювати «силове поле», в рамках якого необхідно планувати та виконувати адвокаційну кампанію за участі партнерів у мережах і коаліціях. 

Найбільш атракційними стали практикуми з організації процесу перемовин і формування правил ведення конструктивного діалогу та етичної коаліційної  взаємодії. 

За результатами курсу Руслан Краплич надав консультації з підготовки правозахисного проєкту, що виконуватиметься кількома організаціями-учасниками навчання за підтримки Посольства Швейцарії.

*** 

З питань співпраці щодо грантів, проектів, фандрейзингу, корпоративної соціальної відповідальності, тренінгів, консультацій, будь ласка, без зволікання пишіть  нам >> https://www.facebook.com/rkraplych