Молодь готує проєкти соціальних ліфтів 

08-10 вересня 2023 року в м. Одеса за підтримки NDI та IRI відбувся курс з розробки проєктів соціального впливу на місцеву владу з боку організованих молодіжних інституцій (молодіжних центрів, молодіжних рад, студентських й учнівських самоврядувань, громадських молодіжних організацій), організованих в рамках мережі EDYN Ukrainian, який провели директорка телеканкалу Суспільне (Одеса) Олена Кваша, керівник Інституту соціокультурного менеджменту Лев Абрамов (Кропивницький), керівник проєктів і програм Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич (Рівне).

В ході навчань 12 представників молодіжних громадських організацій з м. Дніпро та Чернівці навчалися готувати проєкти та управляти їх виконанням, знають секрети прийняття позитивних рішень про фінансування проектів донорами та програмами міжнародної технічної допомоги і після курсу можуть підготувати власні проєкти та подати їх на розгляд донорів.

Це вже 5-й курс навчань для мережі EDYN Ukrainian підтриманий NDI та IRI, який ведуть досвідчені тренери досвідом понад 25 років і передають молоді важливі інструменти організації молодіжної громадської роботи. 

Зі свого боку Фундація імені князів-благодійників Острозьких надає додатково консультації з розробки проєктів та фандрейзингу в рамках діяльності Академії фандрейзингу.