Національна мережа добрих людей “Ділимося Хлібом” ефективно залучатиме локальні ресурси

17-19 грудня 2023 року у м. Рівне за підтримки Global Fund for Community Foundations (Глобального фонду для розвитку громад) Фундація імені князів-благодійників Острозьких зібрала членів Національної мережі добрих людей, які організовують та проводять інтеграційні заходи Ділимося Хлібом із 7 громад 5 регіонів України на тренінг з фандрейзингу (залучення фінансування) з використанням підходів Фондів розвитку громад. 

В ході роботи учасники склали 7 правил ефективного фандрейзингу для фондів громад. Вивчили 5 мотивів благодійництва, враховуючи які слід будувати комунікацію з фінансовими партнерами. Ознайомилися із застосуванням не менше 30 інструментів фандрейзингу, які допоможуть продовжити виконання дій за програмою включення маломобільних груп у суспільне й економічне життя громад. За результатами курсу щонайменше 4 ініціативні групи з міст Радивилів, Костопіль Рівненської області, міста Полтава, громади Малої Виски Кіровоградської області виявили готовність створити і використовувати елементи діяльності фондів громад.

Зі свого боку Фундація імені князів-благодійників Острозьких надасть усю необхідну підтримку для продовження роботи у проведенні інтеграційних подій Ділимося Хлібом та створенні нових фондів розвитку територіальних громад.