Як Українська Рада Бізнесу може сприяти реформам і євроінтеграції?

13 грудня 2023 року 25 активних лідерів бізнес-асоціацій членів Української Ради Бізнесу (УРБ), що об’єднує 111 організацій підприємців і промисловців з усіх регіонів України, у м. Києві зібралися, щоб проаналізувати ситуацію, що нині впливає на бізнес і державність нашої країни та визначити стратегічні завдання на 2024-2025 рр.

Слід зазначити, що навіть в умовах руйнівної війни, та болісних ударів, нанесених українському бізнесу обмеженнями КОВІД-19, понад 30-50% стратегічного плану, розробленого 2 роки тому, за модерування Руслана Краплича та методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, – було виконано. 

Тепер, коли Україна постала перед новими загрозами та викликами Українська Рада Бізнесу планує посилити свій вплив на впровадження реформ, які забезпечують ефективну інтеграцію до Європейського Союзу, а також допомогти бізнесу забезпечити прозору взаємодію з владними інституціями, щоб збільшити доходи бюджету за рахунок розвитку бізнесу, а не посиленню тиску на нього. Від так, бізнес асоціації- члени УРБ планують за 2 наступні роки надати допомогу уряду України у впровадженні реформ, посилять систему внутрішньої та зовнішньої комунікації, щоб запровадити у дію ряд проектів, які сприятимуть економіці та європейській інтеграції.

Невдовзі до 4 стратегічних мет і 16 стратегічних завдань, сформульованих під час стратегічної сесії, буде розроблено календарний план дій на 2024 рік, який охопить усі 111 членів УРБ та залучить до своєї діяльності нові бізнес-асоціації та їх партнерів з країн Європейського союзу. 

***

Проекти Фундації