Чи здійснять працівники Львівської ОВА  прорив у проєктах відновлення? 

31 січня-2 лютого 2024 року завдяки Програмі розвитку ООН в Україні за підтримки уряду Великої Британії в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України» у співпраці та партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією розпочато тренінгову програму «Управління проєктним циклом, побудова партнерств та мобілізація ресурсів». Учасниками тренінгів є державні службовці – посадові особи Львівської ОВА. Під час курсу вони засвоять теоретичні знання і практичні навички у питанні розробки та реалізації партнерських проєктів. Надалі ці проєкти спрямують на сталий регіональний розвиток та відновлення Львівської області.

Метою тренінгової програми є посилення стійкості та спроможності органів влади, розширення компетенцій та знань, вдосконалення ряду навичок державних службовців структурних підрозділів Львівської ОВА: навичок з розробки якісних пропозицій, розробки портфоліо пріоритетних проєктів з розвитку та відновлення регіону, а також планів з мобілізації фінансових ресурсів реалізації проєктів.

Руслан Краплич один із ведучих тренерів з проєктного менеджменту та фандрейзингу:  «Тренінг включає в себе три модулі, які охоплюють різні аспекти управління проєктами: відновлення та розвиток регіону в умовах повномасштабної війни, використання цифрових технологій у проєктному менеджменті та побудова ефективних партнерств». 

Тренер Олексій Коваленко додає: «Під час курсу учасники створено такі продукти як: проєктну пропозицію, включно з кошторисом проєкту, фандрайзингову кампанію та презентацію розробленого проєкту». 

«Ми всі прекрасно розуміємо, у який час ми живемо. Тому нам необхідні реальні проєкти, які будуть корисними та дієвими для Львівської області. Напрямків проєктів є безліч, та я прошу акцентувати увагу на потребах ветеранів, на підвищенні кваліфікації – тобто на тих питаннях, які ми можемо вирішити. Прошу залучити системний підхід та відповідально поставитись до навчання», – звернувся до учасників тренінгу керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Зустріч також відвідала представниця посольства  Великої Британії в Україні Світлана Яворська. Вона зазначила, що з середини лютого 2024 року Фонд малих проєктів посольства Великої Британії оголошуватиме конкурс проєктів і учасники тренінгу зможуть презентувати свої роботи там.

По завершенню тренінгів, Руслан Краплич надасть додатковий консультаційний супровід учасникам навчань, для того, щоб співробітники Львівської ОВА могли підготувати якісні й ефектні проєкти відновлення та залучили на їх реалізацію необхідні ресурси не лише від міжнародних донорів програм міжнародної технічної допомоги для України.