Чому науковцям важливий фандрейзинг?

08 квітня 2019 року за методою тпа з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс фандрейзингу для 17 науковців-педагогів, які співпрацюють з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (РОІППО).

Учасники готували презентації своєї діяльності, аби представити вою діяльність у привабливому світлі. Оволоділи 7 правилами фандрейзингу, щоб уникати прикрих помилок. Розібралися із 5 мотивами благодійництва, що допомагають розуміти фінансових партнерів. Створили алгоритм підготовки до фандрейзингу. Ознайомилися з 4 напрямками спрямування зусиль для побудови фінансової життєздатності неприбуткових організацій (Діаграму Р.Краплича). Підготували план 48-годинної фандрейзингової кампанії.

Учасники  є авторами інноваційних методик та програм, які апробуються у школах й вишах Рівненщини.

Для реалізації сміливих науково-педагогічних ідей завжди необхідні ресурси: людські, матеріальні. технічні, інформаційні, фінансові. Саме тому курси з фандрейзингу мають стати звичайною практикою, котра покликана допомогти науковцям застосовувати відомі та створювати інноваційні інструменти фандрейзингу. Адже, перед тим як запровадити наукові рішення в життя потрібно залучити стільки ресурсів, скільки необхідно для якісної наукової роботи, що ставить рекорди.

Зі свого боку, Фундація імені князів-благодійників Острозьких в рамках партнерства з РОІППО буде й надалі проводити навчання із залучення фінансування в рамках спільно розробленого стратегічного плану, який успішно реалізується цією освітньою установою.