Чи потрібен проєктний менеджмент молоді Торчинської громади?

Хто в Україні не знає торгової марки Торчин? Насправді, Торчин – є центром територіальної громади. І крім виробництва соусів і приправ у Торчинській громаді діє громадська організація з гучною назвою «МолоДіжка».

26 лютого 2023 року, у межах проєкту ГО “МолоДіжка” «Хочеш бути почутим — дій» за підтримки Волинського Інституту Права та National Endowment for Democracy, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, експерт Руслан Краплич  провів тренінг з проєктного менеджменту участь в якому прийняли 12 молодіжних активісток із 2-х сіл Торчинської громади та м. Луцька. 

В ході занять учасниці обговорили проблеми Торчинської громади, розібралися в етапах підготовки та виконання проєкту. А саме: навчилися описувати проблему цільових груп, формулювати мету та завдання із використанням критеріїв SMART, планувати дії із застосуванням інноваційних стратегій та методичних інструментів, забезпечувати менеджмент 3-х рівнів результатів, розраховувати бюджет, виходячи з наявних та необхідних людських, матеріальних, технічних, інформаційних і фінансових ресурсів.

За оцінками учасниць курс допоможе їм вдосконалити проєкти, які є вже в роботі. А  також скласти нові проєкти, що будуть виконані ефективно й ефектно із дотриманням запланованих кількісних та якісних показників, які будуть відображені у належних звітах про досягнення визначних результатів. 

Зі свого боку, Руслан Краплич, протягом кілько наступних місяців надаватиме додаткові консультації зі створення та виконання проєктів, що вирішать актуальні проблеми Торчинської громади, які вирішуватиме активна молодь у співпраці з місцевим бізнесом та владою.