Який фандрейзинг забезпечить послуги для вимушених переселенців?

23-24 лютого 2023 року в гуманітарному хабі «Мурашник» м. Хмільник Вінницької області, відбувся тренінг з основ фандрейзингу. В якості тренера виступив Руслан Краплич – відомий в Україні фахівець з фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій. Заняття проводилося в інтерактивній формі за методикою Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Участь в тренінгу взяли більше 20 експертів та волонтерів громадської організації «ПРАВО», представники мобільної команди «Інтерсос», а також представники місцевих партнерських громадських організацій: «Знай, щоб жити» та «Спільний шлях».

Під час навчання учасники та учасниці розібралися з 5 мотивами благодійництва, 7  правилами фандрейзингу, вчилися писати «чарівні» листи до жертводавців, опановували 30 найпоширеніших способів фандрейзингу, а також ознайомлюватися з основами фінансової життєздатності громадських організацій і спланували 2 фандрейзингові кампанії, що дозволить надавати нові послуги для вимушених переселенців м. Хмільника.

Захід відбувся в рамках реалізації проєкту громадської організації «ПРАВО», який виконується за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.