Разом з Агенцією «Здорові» – Ділимося Хлібом

29 лютого 2024 року організатори конференції «Нова медицина – РАЗОМ» Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI та БФ «Разом для України» зібрала у м. Київ більше 100 представників гуманітарної та медичної сфери з різних куточків України та закордону.

Спікерами конференції стали представники Міністерства охорони здоровʼя, Національної служби здоровʼя України, HEALTH CLUSTER OCHA, Фонд народонаселення, благодійних фондів RAZOM, International Medical Corps, Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI, Таблеточкі, Пацієнти України та інших. 

Учасники презентували успішні кейси в області гуманітарного реагування на потреби та запити медицини сьогодні. У фокусі уваги була допомога військовим, ветеранам та постраждалим від російської агресії. Розвиток міжнародного партнерства. Механізми управління гуманітарною допомогою. Трансформації українських лікарень до міжнародних стандартів. Протидія руйнівному впливу воєнних дій. Відновлення медичного сектору та підвищення доступності та якості медичних послуг на всій території України.

За словами засновниці Національної агенції гуманітарної допомоги Наталії Тулінової: «Напрацювання та ідеї, які ми отримали за цей час матимуть вагомий вплив на розвиток гуманітарного партнерства та подальшу підтримку лікарів і пацієнтів України». 

«Ми щодня працюємо для того, щоб українська медицина витримала тиск війни і якнайменше людей втрачали можливості отримати своєчасну якісну допомогу. Перед нами безліч викликів, але саме ефективні партнерства, обмін досвідом, спільна генерація нових ідей і проєктів від відповідальних учасників гуманітарного, благодійного та медичного секторів – це можливість для всіх нас разом творити нову українську медицину», – підсумував операційний директор БФ «Разом для України» Віталій Свічинський.

Для неформально частини конференції організатори підготували соціально-важливу активність — «Ділимося хлібом». За методою та використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких 6-ть фасилітаторів і кухарів з м. Рівного, Полтави, сіл Мала Виска Кіровоградської області, Біла Криниця та Малі Сади рівненської області, організували учасників міжнародної конференції власноруч приготувати Хліб (жайворонки, пироги, рогалики, імбирно-медові розписні пряники, паляниці, косички, штрудлі) для більше ніж 100 підопічних Київського-пансіонату ветеранів праці.

Спільне виготовлення та ділення Хліба зробила учасників медичної конференції добрими друзями, які спільно виготовили та поділилися спеченим Хлібом зі своїми близькими й одинокими пенсіонерами, які щиро раділи хлібним смаколикам.